Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem jön össze senkivel?

Figyelt kérdés
17/l vagyok nem vagyok ilyen bulizós fajta nincsenek barátaim és barátom sem volt még.Próbáltam neten is ismerkedni de egyikkel sem fog összejönni egyikkel ezért másikkal azért.Mit csináljak örökké egyedül maradok?
2011. okt. 28. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nincsenek barátaid? forever alone leszel..
2011. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Biztos, h találni fogsz valakit idővel magad mellé. Én sem voltam az a bulizós, eljárkálós tipus. De valahogy mégis összejön, csak ne görcsölj ezen.


26 N

2011. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ez nem vicces már az vagyok:D
2011. okt. 28. 20:43
 4/13 anonim ***** válasza:
nyugii! bátyámnak sincs barátja, talán egy, akiben még így-úgy megbízik, de nemrég összejött egy csajjal. nem járnak, de elég jó barátok. :) és drukkolok neked a továbbiakban! ;-)
2011. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na gyere, ismerkedjünk. Hátsó szándék nélkül. Írj privátot ha akarsz, ha nem hát ne.
2011. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Te is írhtanál nekem privátot!
2011. okt. 28. 20:48
 7/13 anonim ***** válasza:

A válaszom csak ennyi!

"Minden lyukra akad folt"

Szóval még a legcsúnyább, legbezárkózottabb embernek is kijár a szerelem:) nyugi. Légy türelmes:)

2011. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a legnagyobb problemad hogy nem josz ossze senkivel hanem hogy nincsenek barataid, s valojaban ez megmagyarazna mindent. Nagyon zarkozott vagy es nem mert nyitni az emberek fele es ez nemcsak a baratokkal hanem a kapcsolat teren is ez lehet a problemad. Nem maradsz egyedul csak probalj meg baratkozni, beszelgetni az emberekkel. Baratsagosabb lenni mindenkivel. Erdeklodj minden felol probald megszokni a beszelgetest mert ha nem tesezd ebbol meg sok problemad adodhat a kozeljovoben. Amugy meg irtad hogy ".Próbáltam neten is ismerkedni de egyikkel sem fog összejönni egyikkel ezért másikkal azért" - ha meg nem volt senkid akkor talan nem kellene annyira kritizald a pasikat nem kellene annyira valogass inkabb ismerkedj mert elvegre nem hozzajuk akarsz menni gondolom csak elni az eleted. Javits ki ha tevedek de tul nagyra teszed szerintem a mercet. Tokeleteset nem kapsz mert olyan nincs es kezdetnek szerintem az ismerkedesert mindegy hogy kivel ismerkedsz, persze csak hogy legyen tisztesseges szandeka a partnernek.

Kivanok neked minden jot es neg annyi hogy mozdulj ki a te kis" vilagodbol" mert senki nem megy helyedbe.

Szia! Sok sikert!!!!

2011. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kössz:DDDD azért nem én vagyok sztem a legcsúnyább az alakom mások szerint jó!Meg még a fejemre sem volt panasz csak k..a szerencsétlen vagyok:D
2011. okt. 28. 20:53
 10/13 A kérdező kommentje:
nem kritizálásból nem sikerült!Hanem h nem tudjuk megoldani a találkozást!Ne ítélkezz látatlanba!
2011. okt. 28. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!