Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az eddig barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az eddig barátotok mivel vett le a lábatokról mielőtt járni kezdtetek?

Figyelt kérdés
Mit csinált? mit mondott?
2011. okt. 30. 16:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Okos volt, magabiztos és elkáprázatott a mosolyával, nevetésével. :)
2011. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy ugyan olyan fesztelen volt a társaságomban, mint ő az övében; mert nem akartunk egymástól semmit, haverok voltunk. Így tök őszinték voltunk egymáshoz az elejétől fogva, olyan dolgokat is elmeséltünk egymásnak, amit lehet, hogy nem tettünk volna, ha tudatosan be akarjuk hálózni a másikat.

Most már a férjem és a második babánkat várjuk. :)

2011. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
utolsó, gratulálok :) nagyon felemelő ilyen sikersztorikat olvasni :)
2011. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

2,5 éve vagyunk együtt. Bonyolultan indult, de most annál gördülékenyebb, tökéletesebb a kapcsolatunk. :)

Hogy mivel vett le a lábamról? Azzal, hogy úriember volt, és nem azt láttam benne, hogy én vagyok a következő préda, hanem tényleg engem, csak engem akart, komolyan és hosszú távra tervezte. Amennyire szerettem őt miután tényleg megismertem... most még annál is 100x jobban! :)

2013. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon lelkesen és őszintén tud mesélni dolgokról,a múltjáról...Nagyon jó a humora,képes még a legnehezebb pillanataimban is mosolyt csalni az arcomra,ugyanakkor nagyon együttérző is. Udvarias. Tényleg.:D (ez sztem már ritkaságszámba megy..)Van egyénisége,stílusa,nem másokhoz próbál hasonlítani,hanem meri önmagát adni!
2014. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Fuu hat nagyon sokat bokolt hogy nalam gyonyorubb lany nincsen a foldon meg hogy olyan vicces okos es kedves vagyok meg mindenbe segitett nekem meg ilyenek💕
2018. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!