Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknál is előfordul ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál is előfordul ez? Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Kedves Erősebb Nem! :)


Volt már arra példa az életetekben, hogy hónapokig valaki közelében voltatok, annak nem volt senkije, nektem sem, de mégis magatokban tartottátokm hogy beleszerettetek?


A nőknél ez ugyebár gyakori eset, mert nem mernek vallani, de mi a helyzet egy férfinál? Megeshet ez egy felnőtt férfival? Vagy hogy húzza az időt és esetleg csak 1 év múlva mondja el? Mi játszódik le ilyenkor bennetek, féltek valamitől?


2011. okt. 31. 10:33
1 2 3
 11/28 valaki a tömegből ***** válasza:

Igaz hogy én még nem igazán vagyok férfinek nevezhető 17 évesen, de ez a kérdés nekem is aktuális mostanában. Igaz hogy nekem kicsit más a helyzetem mert nálam ez úgy alakult ki, hogy az udvarlási felyezet után elutasítottak. De a lányt sem akartam othagyni mert voltak bizonyos problémái.

Segítettem neked remélem hasznos volt a válaszom most kérlek téged te is szányj meg egy tanáccsal. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__23247..

2011. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Gergo_30F ***** válasza:
ezután évekig nem is volt senkim, inkább belevetettem magam a hobbijaimba, munkába, és ahogy lenni szokott, végül egy nő húzott ki a slamasztikából. :) ahogy már írták előttem, dobd fel a labdát. tényleg az lenne a dolgok rendje, hogy ő kezdeményezzen, de attól, hogy nem teszi, nem kell feltétlenül leírni valami balféknek. talán csak kell valaki, aki kicsalogatja a csigaházából a napra, hogy önmaga lehessen - jó eséllyel azzal a lánnyal, akiért kinyílt.
2011. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Tudomásom szerint, ő is kb 3 éve szingli. Holott borzasztóan aranyos, vonzó férfi. De én azt érzem, hogy kölcsönös a szimpátia, kit felém egyre jobban, én is, de egyikőnk sem elég "tökös". :)


Utolsó előttinek:


Köszi, máris átnézek hozzád! :)

2011. okt. 31. 12:51
 14/28 A kérdező kommentje:
Még valami. Ezt megemlítsem, vagy hallgassak úgyis vége szinte már, hogy van egy pár éves kapcsolatom, de pár hónapja szünet van. Miért? Mert én így akartam, mert éreztem beleszeretek a mostani férfiba és gondolkodási időt kértem.
2011. okt. 31. 12:53
 15/28 Gergo_30F ***** válasza:
ezt szerintem ne emlegesd. ha tutira akarsz menni, derítsd ki hányadán áll veled (az eddigiek alapján csak az áll köztetek, hogy korábban nagyon megégette magát), és utána szakíts az aktuális "barátoddal" (bár nekem a hónapokig tartó szünet egyenlő a szakítással, ideje lenne korrektül lezárnotok).
2011. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Ezt az 1 mondatot nem igazán értem:


"az eddigiek alapján csak az áll köztetek, hogy korábban nagyon megégette magát)"


Vagyis zéró esélyem van, mert korábban szarul járt?


Én is, de benne látom a jövőt.


Áruld már nekem, miért van az, hogy ha egy szemét nő becsap egy férfit, a férfi onnantól kezdve elkönyveli a következőt is olyannak? Miért nem ad lehetőséget, hogy bebizonyítsam más vagyok, mint az előző és annyi szeretet tudnék neki adni mint a másik soha.

2011. okt. 31. 13:15
 17/28 Gergo_30F ***** válasza:

attól tartok félreértesz, egyáltalán nem ezt jelenti, sőt, _csak_ ez áll közétek. ;)

nem feltétlenül könyveli el, de hogy ott lebeg ez a lehetőség a szeme előtt, az igen valószínű. a nemek közötti különbséget ebben a tekintetben pedig szerintem az magyarázhatja, ahogy feldolgozzák a csalódásokat: egy nő kibeszéli, átrágja, tényleg feldolgozza; egy faszi leginkább eltemeti, és igyekszik túllépni rajta.

én se traktáltam sokakat az itt leírt sztorimmal, sőt...

2011. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Értelek!


És szerinted ezen hogy lehet segíteni?


Neked akor jól esett, hogy az a lány közeledett feléd, segített neked?


Igazából átgondolva én is gyanakodtam erre a problémára, mivel soha nem említi a magánéletét. Ismerem már a múltját, mert beszél róla, de arról pl hány szerelme volt stb, semmit nem tudok. Bár ez fordítva is igaz! :)

2011. okt. 31. 13:36
 19/28 Gergo_30F ***** válasza:

segíteni kapcsolat, bizalom kiépítésével lehet, amihez részedről türelemre van szükség, bár úgy fest ennek nem vagy híján. :)

az nem kifejezés, hogy jól esett...örökké hálás leszek neki ezért, csak remélni tudom, hogy legalább részben viszonozhattam.

ő például nem ragadt le "jelek küldözgetésénél", kereste a társaságom, megérintett (nem sokszor, nem tolakodóan), végül akkor hittem el, hogy tényleg vonzónak talál, amikor a kettesben találkozás lehetőségét feszegette.

egy csalódás nem csak a másik nembe, de a magunkba vetett bizalmat is leépítheti, emberünknek meg bőven volt rá ideje, hogy rágja magát a hibáin, hogy miért is alakult úgy, ahogy.

2011. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Ez abszolút így van.


Az a baj, hogy én lépnék, de félek attól, hogy tolakodóank találna, az pedig baj, mert egyáltalán nem vagyok az. Féle attól, hogy sok az, amit lépek, talán neki gyors.

Másrészt, engem az előző párom megcsalt. És fennáll nálam az, amit mondtál. Félek attól, hogy lehet nem is kedvel és ha lépek , akkor azt fogja gondolni, jesszus, mit akar ez a csúnya lány tőlem?

Semmi önbizalmam nincs azóta, érted? Nem látom magam szépnek, sem okosnak, mert akkor nem lépett volna félre.

2011. okt. 31. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!