Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknál is előfordul ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál is előfordul ez? Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Kedves Erősebb Nem! :)


Volt már arra példa az életetekben, hogy hónapokig valaki közelében voltatok, annak nem volt senkije, nektem sem, de mégis magatokban tartottátokm hogy beleszerettetek?


A nőknél ez ugyebár gyakori eset, mert nem mernek vallani, de mi a helyzet egy férfinál? Megeshet ez egy felnőtt férfival? Vagy hogy húzza az időt és esetleg csak 1 év múlva mondja el? Mi játszódik le ilyenkor bennetek, féltek valamitől?


2011. okt. 31. 10:33
1 2 3
 21/28 Gergo_30F ***** válasza:

lássuk eddig miket írtál:

lassan egy éve ismeritek/kerülgetitek egymást - nem lesz ez gyors

keresi a társaságod, akar és tud is beszélgetni veled - vonzódik hozzád, és butának biztos nem tart

flörtölgettek, de aztán visszatáncoltok - tetszetek egymásnak, de mindkettőtökben ott van a félsz


mivel csak te vagy itt, neked ajánlom megírásra:

"szia, nem találkozunk kettesben valamikor?"


nem hiszem, hogy komoly okod lenne kételkedni magadban, értelmes és jólelkű lánynak tűnsz! ;) :)

2011. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Abban igazad van, hogy amennyiben nem kedvelne, mi a fenéért keresne telón stb?


Ezt elismerem. De a pajkos pillantásokon túl még nem jutottunk. Tehát úgy tud rám nézni meg én is rá, de soha nem jött még szóba a magánélet. Érted?

És így nem fura, ha én nőként előrukkolok azzal, hogy talizzunk már!?


Most találkozunk majd pár nap múlva. Arra gondoltam, talán megpróbálom azt, hogy valami ügyes trükkel a múltam felé terelem a témát, és remélhetőleg megnyilik nekem.

2011. okt. 31. 14:36
 23/28 Gergo_30F ***** válasza:

azért annyira nem fura, pláne nem ebben a korban, ennyi idő alatt meg már megismert annyira, hogy nem ő lesz a 6. a héten, akit elhívsz. egyébként meg ezen a 30 karakteren múljon, hogy végre legyen köztetek valami több?!

a szándékaitokat kellene egyértelműsíteni, szerintem ne a múltaddal hozakodj elő, akkor az lesz a téma, nem a jövőtök. márpedig az a lényeg, a többiről beszéltek később. :)

2011. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Már úgy értettem, hogy szóba hozni a párkapcsolatokat.
2011. okt. 31. 14:48
 25/28 anonim ***** válasza:

egyetlen egyszer kerültem hasonló szituációba!

megismertem egy lányt a főiskolán. pár hét után elhívtam mert nagyon tetszett, persze kikosarazott... utána jóban voltunk, sokat beszéltünk, én hamar beleestem... nagyon! aztán egyre nyomasztóbbá vált a dolog, mert nem mertem elhívni megint. aztán csak erőt vettem magamon, de nem lett siker... el is csesztem! kicsit úgy voltam vele, hogy ha akkor ő nem akart velem találkozni akkor én miért akarjak? aztán megbántam már ezerszer. szóval 2-3 hónapig beszéltünk, utána már nem, de egy év múlva is csak egy szavába került volna... ha akart volna valamit is...

azt soha sem mondtam hogy sze... csak hogy kedvelem. nem tudom volt-e jelentősége. bár nem tudom normális-e hogy úgy szeress valakit hogy nem is randiztatok csak beszélgettetek hetente 2-3-4 szer.

2011. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nagyon nevettem a soraidon!!!

Miért?

- egyetemen ismertem meg :)

- ő keresett állandóan

- egyszer azt mondtam, hogy távolságot akarok tartani, ő persze nem értetette,ennyiben hagytuk, továbbra is keres azóta is :)

2011. okt. 31. 15:17
 27/28 anonim ***** válasza:

örülök, hogy örülsz de azért baromi szomorú történet... számomra... de tudjuk, hogy nincs új a nap alatt! biztosan mások is kerültek már hasonló helyzetbe.

mindenesetre én nem értem, hogy miért mondtad neki, hogy tartsatok távolságot?

ja és igen, a saját sztorimban én kerestem őt (mint nálatok), bár volt hogy ő jött oda, és ő írt rám.

2011. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Nem kinevettelek, hanem azon mosolyogtam, hogy a sztorid az enyémmel egyezik. :)


Én is írok neki néha, de mindig ő hív fel. Én sms-t dobálok olykor-olykor.


Miért mondtam? Mert párom volt és éreztem, hogy megingok miatta, és soha nem gondoltam volna, hogy érezhet valamit irántam.


Lehet ezzel elszúrtam, mert lehet ez a nemtevésének oka.

Már megtörtént. De akkor azt mondta, hogy nem érti. És azokban a napokban emlékszem úgy kért tőlem segítséget a sulival kapcsolatban, hogy senki más nem segíthet csak te! Tehát ahogyan és amiket mondott. Képtelen vagyok itt leírni, de éreztem benne valamit, mintha mondani akarna valamit, de képtelen rá és ezért szenved. Azóta nem volt ilyen csak pár napja volt egy érdekes , számomra féltékenynek vélhető beszólása egy másik srácra.

2011. okt. 31. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!