Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem kell semmit sem tenniük, hogy pasijuk legyen és a fiúknak miért kell több ezer elutasítást végigszenvedni a lányok válogatóssága miatt?

Figyelt kérdés
Egy lánynak nem kell tennie semmit, csak akkor nincs pasija ha nem akar.Ezzel szemben egy fiúnak több százezer forint is elmehet randikra, mert ugye a fiúnak kell mindig fizetni mindent, ha nem teszi akkor egy paraszt és több ezer lány utasítja el mire lesz barátnője mert annyira válogatósak a lányok, ez miért van így?Titeket nem zavar hoyg más semmit nem tesz és van kapcsolata valaki meg a lelkét is kiteszi de nem lehet neki.
2011. okt. 31. 19:46
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Pedig ha nem fizetek ami egy randin 500-1000 forint mondjuk akkor elutasít egyből mondván, hoyg egy paraszt vagyok, és itt tök átlagos középiskolás, egyetemista lányokról van szó.Eddig mindig én futkároztam a csajok után, ő kegyszerűen smemit ne makarnak tenni, de meg is tehetik, mert ebben a világban a nők felsőbbrendűek, a férfi meg csak arra kell, hogy eltartsa a nőt, nem is vesznek emberszámba.

Hiába írjátok le amit írtatok, én mindig olyanokkal találkozom akiknél bármi kis apróság lehet kizáró ok, pl. ha nem hívom meg semmire, ha nem egyezik egy dologban a véleményünk.stb.

2011. okt. 31. 20:06
 12/51 anonim ***** válasza:

Kérdező ezt most úgy mondom neked, hogy ha én most pasit szeretnék fogni, hogy végre legyen párkapcsolatom akkor hidd el nekem kellene ahhoz leszólítanom, kezdeményeznem és küzdenem,hogy legyen is valakim. Én ha azt szeretném,hogy valaki leszólítson akkor semmit nem ér semmi, már hiába adom tudtára semmi reakció.

Úgyhogy sok mindenben tévedsz, de nem csodálom mert csak ilyenekkel találkoztál eddig.

2011. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell több ezer elutasítást végigszenvedned, ha csúnya vagy, akkor viszont utána se lesz bnőd.
2011. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
97%
Istenem ennyire nem lehetsz béna. Ha nem viszed olyan helyre ahol fizetni kell akkor nem vagy bunkó. Értelmes nő nem várja el hogy egyből étterembe vidd. Lehet menni parkba, sétálni a városba, túrázni, csomó ingyen lehetőség van és ha már ott tartotok hogy eléggé biztos hogy lesz valami akkor elviszed már fizetős helyre is. És még ebben a helyzetben is egy érett nő a saját részét kifizeti. De ha te akarod akkor sem biztos hogy elfogadja.
2011. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
97%
Hát,nem tudom,én is átlagos egyetemista lány vagyok,aztán úgy jöttem össze a barátommal,hogy odamentem hozzá és megkérdeztem,hogy most lesz-e már valami végre(ismertük egymást már egy ideje),szóval nem csak vártam,hogy megtörténjen a csoda.A randikon általában felesben fizetünk,de olyan is van,hogy csak én,olyan is,hogy csak ő...a legszebb ajándék,amit tőle kaptam,az egy gyertyafényes vacsi volt,amit ő csinált,sosem felejtem el(és nem került több százezer forintba).És igaz:egy normális csaj nem várja el,hogy te fizess mindig mindent(nekem rossz érzés például).Lehet,hogy rossz típusú csajoknál próbálkoztál eddig,akik tényleg csak a pénzre mennek.És tényleg hülye vagy,ha ilyen sokat költesz egy csajra.Ne pénzzel villogj,inkább fogadd meg az egyik előttem szóló tanácsát,és vidd olyan helyre,ami nem fizetős.Remélem,találsz majd egy normális csajt,csak hogy ne legyen ennyire negatív képed a lányokról!
2011. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
20:50 nem a pénzemmel villogok, nem érted, hogy elutasítanak ha nem viszem őket iylen ehlyre?Pl. meki, így nem jövök össze velük, én meg enm válogathatok, azt csak a nők tehetik.
2011. okt. 31. 21:01
 17/51 anonim ***** válasza:
91%
Te meg azt nem érted,hogy akkor ezeket hagyni kell a francba,mert az ilyenek nem érdemlik azt,hogy akár pénzt,akár időt pazarolj rájuk.Így persze,hogy csalódni fogsz.Milyen típusú csajok jönnek be neked amúgy?Lehet,tényleg azon kéne változtatnod.És nem,nem csak a nők válogathatnak,ismerek olyan pasit,aki többet válogat.
2011. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

Most már hagyom őket, normálissal soha nem találkozom.

Leírom milyen típusúak jönnek be: ne öltözzön kivágott ri*ancos ruhákba, ne legyen piercingje, műkörme és tetoválása sem, és festett körme sem, ne legyen rajta semmi mű, legyen átlagos testalkata, nem kell nagy mell sem, mindegy mekkora van neki, legyen szép nőies arca és hosszú haja, külsőleg ennyi, tudjon helyesen írni, ne beszéljen csúnyán, szeressen sokat beszélgetni és viccelődni, legyen érdeklődő felém, ne féljen a férfiaktól, törekedjen a továbbtanulásra, pl. ha középiskolás érettségire, ha egyetemista akkor arra, hogy lediplomázzon jó eredménnyel.Ne legyen felszínes, legyen ápolt és legyen kellően empatikus, ne gondolja azt, hogy a férfiak érzés nélküli hülyék.

Ennyi az elvárásom, iylen lányok utasítottak vissza több száz, de volt köztük olyan is aki plázacica volt, vagy nagyon szegény, ronda, ők is visszautasítottak mert volt nálam magasabb, izmosabb, jóképűbb pasi is akivel összejöhettek, akkor miért választanának engem?Nem tudom mit kéne még tennem, arra gondoltam, hogy megtanulok svédül mire diplomázok és kiköltözök svédországba, ott állítólag beszélnek a nők a férfiakkal.

2011. okt. 31. 21:11
 19/51 anonim ***** válasza:

Tudod akkor mit nem értek? Hogy még a legutolsó duci nem túl jóképű és nem is gazdag pasinak van egy csinos szép nője. Akkor ez most hogy is van?

"ne gondolja azt, hogy a férfiak érzés nélküli hülyék. "

És te mit gondolsz a lányokról? Azt, hogy már azt hiszed, hogy csak külföldön van normális nő.

2011. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

"Tudod akkor mit nem értek? Hogy még a legutolsó duci nem túl jóképű és nem is gazdag pasinak van egy csinos szép nője."

Nem tom te hol láttad ezt, de az ilyeneknek nemhogy csinos és szép, hanem egyáltalán semmilyen nőjük sincs.

2011. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!