Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem kell semmit sem tenniük, hogy pasijuk legyen és a fiúknak miért kell több ezer elutasítást végigszenvedni a lányok válogatóssága miatt?

Figyelt kérdés
Egy lánynak nem kell tennie semmit, csak akkor nincs pasija ha nem akar.Ezzel szemben egy fiúnak több százezer forint is elmehet randikra, mert ugye a fiúnak kell mindig fizetni mindent, ha nem teszi akkor egy paraszt és több ezer lány utasítja el mire lesz barátnője mert annyira válogatósak a lányok, ez miért van így?Titeket nem zavar hoyg más semmit nem tesz és van kapcsolata valaki meg a lelkét is kiteszi de nem lehet neki.
2011. okt. 31. 19:46
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

" Hát ez így van.

Viszont mi tudunk állva hugyozni, nem kell gyereket szülnünk, több pénzt keresünk, ha böfögni/fingani kell, akkor menő, ha minél hangosabban eleresztjük, nem kell epilálnunk, 5 perc alatt kész vagyunk, ha menni akarunk valahova, nyugodtan káromkodhatunk, mint egy kocsis, attól csak még faszább arcok leszünk, és nem váltogatjuk havonta a legjobb barátainkat.

Ez így szerintem igazságos :D"


Ezek elég gyenge ellenérvek. Nálam nem lesz menőbb egy fiú ha büfög, káromkodik, fingik. Ezek inkább alpári bunkó módszerek.

:) De ha neked így jó akkor oké.


Hogy kéne csinálnod? Már leírták előtted elég sokan ,hogy hogyan kéne milyen felfogással. :)


" A dagadt akármilyen srácnak azért van barátnője, mert szerencséjére olyan társaságba keveredett ahol ez kialakult."


Igen kialakult és összejött, mert megfelelő társaságba keveredett.

2011. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

"Nálam nem lesz menőbb egy fiú ha büfög, káromkodik, fingik."

Jah, mert te lány vagy :D

Előttetek nem is csináljuk annyira feltűnően :D

2011. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

21:55 Lehet h van olyan fiú, aki neked nem tetszik, és van bnője, viszont ő a bnőjének biztos tetszik, mert az ízlések különbözőek. Én azokról beszéltem, akik annyira csúnyák, h külsőre nem jönnek be a világon senkinek, mert ilyenek is vagyunk jó páran. Mi pedig lehetnénk akár tökéletesek is belül (persze senki nem az, de) akkor se kellenénk egy lánynak se.

Mellesleg sok olyan pár van, ahol a srác jóképű, a lány meg csúnya. Nekünk messze nem 99%-ban a külső számít, max 50%.

2011. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

"Mellesleg sok olyan pár van, ahol a srác jóképű, a lány meg csúnya. Nekünk messze nem 99%-ban a külső számít, max 50%."


Én is ugyanezt írom sok olyan párt látok én is ahol a lány nagyon szép csinos a fiú meg csúnya. Csak ti azokat nem veszitek észre, mert egyszerűen nem akarjátok észrevenni, már annyira belétek ívódott az egész ,hogy kevésbé veszitek észre azokat a párokat ahol a nő szép.

Nálatok is, ahogy a nőknél is manapság 99%-ban csak a külső számít, én ehhez tartom magam, és mivel ezt is tapasztalom mindkét oldalról ezért nem állíthatom azt,hogy a fiúknál kevésbé számít a külső,mert nincs így. Maximum 40-50 éves korban van így, ha tényleg kell valamit írnom erre. Az egyik válaszadó viszont írt valamit ami nagyon igaz.

2011. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

"Hát szerintem a nők jó 80%-a kurv@ a pasik jó 80%-a pedig bunkó, innentől fogva nem csoda, ha a normális 20-20% nehezen talál egymásra, mert át kell verekednie magát a temérdek seg.fe.en, és mire egymást elérik, már tele lesznek lelki sérülésekkel."


Ez volt az a válasz.

2011. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%

"Én is ugyanezt írom sok olyan párt látok én is ahol a lány nagyon szép csinos a fiú meg csúnya. Csak ti azokat nem veszitek észre, mert egyszerűen nem akarjátok észrevenni, már annyira belétek ívódott az egész ,hogy kevésbé veszitek észre azokat a párokat ahol a nő szép."

Én pont h észre akarnám venni, ha lenne ilyen. Pontosabban az olyan párokat akarnám észrevenni, ahol a fiú (nagyon!) csúnya, mert akkor reménykedhetnék, h engem is fog valaha szeretni vki. De mivel ilyen párok nincsenek, nincs mit észrevennem.

2011. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

"Én pont h észre akarnám venni, ha lenne ilyen. Pontosabban az olyan párokat akarnám észrevenni, ahol a fiú (nagyon!) csúnya, mert akkor reménykedhetnék, h engem is fog valaha szeretni vki. De mivel ilyen párok nincsenek, nincs mit észrevennem."


Igen akkor én is csak levegőbe beszélek:) Istenem hányszor láttam már ilyet ahol a nő volt szép és a fiú nem túl jóképű esetleg csúnya, de neked nem fogok magyarázkodni, mert felesleges. Nem hiszed, ez van. Én tudom.

2011. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

neked sosem lesz barátnőd ezzel a hozzáállással. te lehetnél akár milyen jóképű, csinos gyerek, akkor sem kellenél! a beszédedből süt a nők gyűlölete, iszonyatosan mérges vagy rájuk, és nagyban általánosítasz. kevés ennél taszítóbb dolog van egy fiúban. én elvárom, hogy a srác tiszteljen, és ha járunk, akkor a tenyerén hordozzon. de ezért nem kell költségekbe vernie magát. elég, ha érzem a rajongását.én pl. jobban preferálom, ha kiülünk a parkba egy üveg átlagos borral, vagy pezsgővel (amit közösben veszünk), mintha valami hülye étterembe megyünk. mondjuk ez télen nehezebben kivitelezhető, de az elején nem feltétlenül ragaszkodom az étteremhez. később persze mehetünk, de mindenki fizesse a sajátját.attól csak nekem lenne lelkiismeret furdalásom, ha költségekbe verem a srácot, aztán meg elhajtom, mert nem jön be... és egyébként a lányoknak is küzdeniük kell, ha normális srácot akarnak, és nem valami szerencsétlen, magatehetetlen, kis lúzert, vagy bunkó, agresszív vadbarmokat. és igen, elvárjuk, hogy a srác kezdeményezzen, de arról mondjuk nem mi tehetünk, hogy állandóan olyan fiúk próbálkoznak, akik nem keltik fel az érdeklődésünket. amúgy pedig szerintem csak a szép, magabiztos és ravasz embereknek nem kell sokat bajlódniuk a pártalálással. nézz már egy kicsit magadba, hogy vajon egy nőnek mi lehet vonzó benned?

a dagadt, alacsony, nem jóképű pasiknak is lehet jó nőjük, ha jó a stílusuk, jó a dumájuk, és tudnak bánni a nőkkel! én ismerek ilyet!!!

2011. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

dobj egy képet magadról, mert olyan baromságokat mondasz, hogy hihetetlen..


a falábú kancsal görnyedt faszinak több esélye van mint neked? nem hiszem el.


több ezer lány mikor utasított téged el?ű


nekem életem során kb. 80% os sikerem volt


a több szűzezer forintból amit állítólag elbasztál nőkre, sokkal jobb lett volna ha örömlányokhoz mész, ha már fizetni akarsz ott tuti a siker, és jobban is éreznéd magad

2011. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

nem mennék prostihoz soha! utálom őket, undorító + az csalás lenne, nem az én érdemem lenne.

Képet nem küldök ez után a sok baromság után amit leírtam:D

Eddig mindenki elutasított mondom, végigmegyek az utcán jön szembe 100 lány, mindegyiket megszólítom kedvesen más szöveggel mindegyiket és semmi, akkor érthető, hogy ideges vagyok nem?Dühös vagyok igen, hogy senkinek nem vagyok vonzó, ez rossz érzés igen!

2011. nov. 20. 17:55
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!