Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem kell semmit sem tenniük, hogy pasijuk legyen és a fiúknak miért kell több ezer elutasítást végigszenvedni a lányok válogatóssága miatt?

Figyelt kérdés
Egy lánynak nem kell tennie semmit, csak akkor nincs pasija ha nem akar.Ezzel szemben egy fiúnak több százezer forint is elmehet randikra, mert ugye a fiúnak kell mindig fizetni mindent, ha nem teszi akkor egy paraszt és több ezer lány utasítja el mire lesz barátnője mert annyira válogatósak a lányok, ez miért van így?Titeket nem zavar hoyg más semmit nem tesz és van kapcsolata valaki meg a lelkét is kiteszi de nem lehet neki.
2011. okt. 31. 19:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Én épp azt írtam, h a külsőd miatt biztosan nem utasítanálak vissza. Nekem kb annyi elvárásom van, h legyen 16 és 30 év közötti nőnemű emberi lény. Mégse találok bnőt még így se, mert senkinek nem kell ilyen csúnya pasi.
2011. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
62%
Hát szerintem a nők jó 80%-a kurv@ a pasik jó 80%-a pedig bunkó, innentől fogva nem csoda, ha a normális 20-20% nehezen talál egymásra, mert át kell verekednie magát a temérdek seg.fe.en, és mire egymást elérik, már tele lesznek lelki sérülésekkel.
2011. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
Csak tőled függ, hogy lesz-e. Ha azt gondolod magadról az is leszel. Ha már lélekben feladtad akkor én már nem tudok mit mondani.
2011. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

21:34

igazad van, de másképp nem lehet barátnőm érted? ezért le kell ezt nyelnem még ha nem vagyok ilyen hülye is, mert ezek a nők szabályai és ez ellen nem lehet mit tenni, hisz ha nem tartom be őket koptatnak nekik meg van több ezer más pasi, nekem meg senki, érted...

2011. okt. 31. 21:51
 35/51 anonim ***** válasza:
21:51 Addig se kellettem senkinek, amíg azt hittem, h nem vagyok olyan ronda és nemcsak a külső számít a lányoknak. Szal nem ezen múlik, egyszerűen jól kell kinézni ahhoz, h az embernek nője legyen, ez számít nektek.
2011. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
De lehet másképp barátnőd, csak ezt is okosan kell csinálni és akkor lesz. Csak úgy látom te inkább nyeled le az összes szar dolgot, mintsem más látásmóddal és módszerrel barátnőt szereznél. Nincsen semmiféle női szabály, csak azoknak akiknek tényleg irreálisan nagy elvárásaik vannak. Ha te ezeknek akarsz megfelelni, akkor tényleg nem tudok már mit mondani.
2011. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

"21:51 Addig se kellettem senkinek, amíg azt hittem, h nem vagyok olyan ronda és nemcsak a külső számít a lányoknak. Szal nem ezen múlik, egyszerűen jól kell kinézni ahhoz, h az embernek nője legyen, ez számít nektek."


Számos ellenpélda van arra,amit írsz.

És ugyanakkor még mindig azt mondom, a saját bőrömön tapasztalva, hogy a férfiaknak is 99%-ban csak a külső számít a nőknél.

2011. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez így van.

Viszont mi tudunk állva hugyozni, nem kell gyereket szülnünk, több pénzt keresünk, ha böfögni/fingani kell, akkor menő, ha minél hangosabban eleresztjük, nem kell epilálnunk, 5 perc alatt kész vagyunk, ha menni akarunk valahova, nyugodtan káromkodhatunk, mint egy kocsis, attól csak még faszább arcok leszünk, és nem váltogatjuk havonta a legjobb barátainkat.

Ez így szerintem igazságos :D

2011. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Akkor hogy kéne csinálnom, hogy jó legyen? miylen taktikával?Így is elutasít majd több száz lány?
2011. okt. 31. 21:59
 40/51 anonim ***** válasza:

A dagadt akármilyen srácnak azért van barátnője, mert szerencséjére olyan társaságba keveredett ahol ez kialakult. Mint ahogy 100 filmben sablon ként fő szereplő bekerül a menők közé és ő is az lesz. Vagy hasonló dolgok miatt. Ez olyan minthogy buliba is azért mentek többen mert az vonzóbb stb., a így jártam anyátokkal csávónak is van a Bros könyve, az is ír ilyesmikről.


Meg lányok is ezért mennek "bandában". Szóval korábban említett mr.dagadéknak nem úgy van csaja hogy ő aztán juuuj de küzdött, ezer és ezer vértízadó alkalom után végre összejött. A mezei utcai dagadtnak nincs.

2011. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!