Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért nem kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért nem kell semmit sem tenniük, hogy pasijuk legyen és a fiúknak miért kell több ezer elutasítást végigszenvedni a lányok válogatóssága miatt?

Figyelt kérdés
Egy lánynak nem kell tennie semmit, csak akkor nincs pasija ha nem akar.Ezzel szemben egy fiúnak több százezer forint is elmehet randikra, mert ugye a fiúnak kell mindig fizetni mindent, ha nem teszi akkor egy paraszt és több ezer lány utasítja el mire lesz barátnője mert annyira válogatósak a lányok, ez miért van így?Titeket nem zavar hoyg más semmit nem tesz és van kapcsolata valaki meg a lelkét is kiteszi de nem lehet neki.
2011. okt. 31. 19:46
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Még is mit gondoljak ha nem tudok barátnőt szerezni itthon mert akkorák a lányok igényei?Ezért nem fogok egyedül élni meg prostizni, inkább másik országba megyek, más megoldást nem látok, itt is nem rég volt egy kérdés, amiben egy lány 5-6fiút utasított el az 1. randi után, ez mi?És akkor ő még egy tök átlagos lány.

Nem sok jót gondolok a magyar nőkről ezek után az igaz, még is mi okom lenne rá?Mindig előzékeny vagyok velük, mindig jó voltam, udvaroltam és mi a hála?Még barátnőm sem volt soha, egy jó szót nem kaptam tőlük, vagy ez itthon ilyen egyoldalú 100 - 0%? Hmm lehet, de ez nekem nem tetszik.Azt én sem értem másoknak hogy van barátnőjük pl aki duci te is írtad, az én környezetemben csak a legjóképűbbeknek van vagy legmagasabbaknak, és akik izmosak, a többinek nincs, túl nagy hatalom ez a nők kezében úgy gondolom, hogy ők választhatnak a férfiak nem, nem tartom fernek.

2011. okt. 31. 21:19
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

ez azért nem így van...

1.rossz lányoknál próbálkoztál. melyik normális csaj hagyja hogy sokat költsön rá a pasi az első randikon?

2.azok a csajok akikről beszélsz általában havonta váltogatják a pasijaikat,mindig halálosan szerelmesek addig amíg nem jön jobb,felszínesek

3. elég sok lány van aki nem talál normális pasit,hiába keres..

4. attól nem lesz valaki válogatós hogy nem hajlandó olyannal járni aki nem tetszik neki.. szerintem te se járnál ilyen csajjal.

2011. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
A21:04-es hozzászóló vagyok...hát,én is voltam ilyen helyzetben(lány létemre),éreztem azt,hogy soha a büdös életben nem lesz barátom,mert én is úgy láttam,hogy minden csajnak van pasija,egyiknek sem tetszek,mert biztos van nálam jobb...de ne gondold ezt,az alapján,amit leírtál,az eseted tényleg normális csaj és nem ezzel van a baj.Mostanában már tényleg nehéz megtalálni azt az embert,aki mindenféleképp megfelel neked.De ne add fel és még mindig csak azt tudom mondani,hogy vidd olyan helyre a csajt,ahol nem kell fizetni.Ha meg követeli a fizetős helyeket,akkor annyit is ér.Ezért ne költözz Svédországba,ott sem tudhatod,hogy milyen csajok élnek.
2011. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

"Nem tom te hol láttad ezt, de az ilyeneknek nemhogy csinos és szép, hanem egyáltalán semmilyen nőjük sincs."


Ha tudnád, hogy mennyi ilyet látok, el se m tudnád képzelni.


Kérdező sem tudom hol él, mikor a fiúk igényei is olyan hatalmasok, hogy még egy barátom sem volt pontosan emiatt., mert mindegyik szebbet és csinosabbat akart tőlem.

És? Nem érdekel annyira.

Úristen. A férfiak is mennyit válogatnak, te nem veszed észre az egy dolog. De mindenki látja, hogy manapság ugyanúgy a férfiaknak is meg a nőknek is elvárásaik vannak.

2011. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
21:23 Én biztos nem utasítanálak el azért, mert nem nézel ki elég jól. Te viszont elutasítanál engem hasonló okból, ezt bármibe lefogadnám.
2011. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
És még is hol vannak ezek a lányok?Én egyel sem találkoztam, az egyetemen is mindegyik egyforma, ugyan úgy akarnak kinézni és ugyan úgy is viselkednek.
2011. okt. 31. 21:33
 27/51 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos, hogy nem fizettem eddig több száz ezret, csak azért, hogy a végén legyen már barátnőm. Ha milliomos lennék, se tenném. A hülye pénzéhes ribancokat pedig jobb az elején kiszűrni úgy, hogy semmit sem költesz rá. Ha pedig ez nem tetszik neki, akkor mehet a francba. Aki pedig férfi létére olyan hülye, hogy ennek ellenére is vagyonokat áldoz egy talánra, az meg is érdemli.
2011. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

"21:23 Én biztos nem utasítanálak el azért, mert nem nézel ki elég jól. Te viszont elutasítanál engem hasonló okból, ezt bármibe lefogadnám."


Ja igen és ezzel most azt akarod mondani, hogy megint a nők a hibásak abban, hogy vannak elvárásaik?

Na ne mond, mikor ugyanezt tapasztalom lány létemre, csak férfiaktól.

Hogy hol? Bárhol megtalálhatóak.

2011. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
21:37 Ja bocs, tehát a lányoknak lehetnek elvárásaik, de a csúnya fiúk örüljenek, ha egy hasonlóan csúnya lány szóba áll velük valaha, ugye?
2011. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

Látom, te még azt sem érted amit leírok.

De se baj.

Épp ezt írom, hogy azt a válaszodat úgy írtad, mintha megint csak is a lányoknak lennének elvárásaik a fiúknak meg semmi..holott a férfiaknak is ugyanannyi elvárásaik vanank, mint a nőknek.

2011. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!