Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok otthon a családtagok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok otthon a családtagok előtt meztelenül lenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 22:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
mi szinte egész évben meztelenül vagyunk itthon, igen és nem csak a családtagok de előfordul,hogy az ismerősök előtt is.
2011. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%
en nem de apam neha igen ami engem idegesit :S
2011. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 /Anita_'94/ ***** válasza:
62%
Csak a macskám elött néha.
2011. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Csak, ha mondjuk fürdeni megyek/megyünk.:D De amúgy tanga melltartó, mondjuk most nővéremék jönnek két hétre, szóval valszeg rövidnaci top lesz.:DD
2011. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Mi az hogy nevelés kérdése? Nem nevelés hanem szokások kérdése. Nálunk ez nem téma... Van hogy egy semmibe végigballagok a házba, vagy már apám szól rám hogy vegyek fel valami felsőt... Anyu is van hogy egy csecsbe bejön a szobámba nekem meg megy a kamera azért az ciki :D a mi családunkba nincsenek titkok.
2011. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
igen. apám mindig meztelenül volt otthon. anya nem szerette. én meg ha szégyenlősebb hangulatomban voltam akkor nem ment, de én is mindig meztelenül alszok. barátommal összeköltöztünk és ő élvezi, hogy elvagyok fehérnemű nélkül is... legalábbis azt mondja 20/L
2011. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tudom, h miért kell ezt a témát feszegetni.

Van olyan család ahol nem szégyenlősek a családtagok, van ahol igen.. abszolút egyén függő, h ez kit zavar és kit nem.


Vannak akik mások előtt is szívesen mutogatják magukat, pl akik nudista strandra járnak. Szerintem nem normális dolog mondjuk, de ők meg azt nem értik, h miért kell takargatni a testünket, és miért nem fogadjuk magunkat el úgy ahogy vagyunk..


És egyik fél se fogja elfogadni a másik véleményét mert emberek vagyunk és különbözik a véleményünk

2012. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
En bugyiban szoktam itthon lenni, a melltarto idegesit. Anyukam meztelenul jarkal itthon, miota eszemet tudom. Apukam nincs. Szerintem nincs ebben semmi extra.
2012. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
Remélem, aki meztelenül szokott otthon lenni, vagy akár csak fehérneműben, kisebb családtagnak nem lesznek gondjai. Csak mert apám képes egy szál alsógatyába lenni, már undorodom tőle. És ha még meztelen lenne... Nem vagyok kíváncsi más testére a családomon belül.
2012. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
89%
nalunk anyam meg hugom, szemrebbenes nelkul meztelenkedik a elottem meg apam elott. mi ketten nem meztelenkedunk a lanyok elott XD
2012. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!