Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok otthon a családtagok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok otthon a családtagok előtt meztelenül lenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 22:12
1 2 3
 21/21 mooti ***** válasza:

Mindenki más és ez így van rendben. Van akik semmi esetee se vetkőznek le még a családtagjaik előtt se meztelenre. És vannak olyanok mint én, akik szeretünk teljesen szabadon lenni, minden textil nélkül. Szerintem ez így van rendjén.

Mive én naturista felfogású vagyok így a Világ legtermészetesebb dolga a meztelenség. Ha valakivel találkozom akkor pedig mindig a szemébe nézek, hogy ne érezze magát kellemetlenül akár meztelen akár nem az illető. Volt, hogy mezei uton találkoztam másokkal akik fevoltal öltözve. Mindig illedelmesen köszöntem, ők vissza köszöntek és mindenki ment a maga útján. Hogy utánna kibeszéltek vagy sem az az ő dolguk.

márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!