Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak egy hét randizg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak egy hét randizgatás után bevallom, hogy szeretem, hülyének fog nézni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt héten kb 4x találkoztunk, és minden nap több órát csetelünk, és azt is mondta, hogy örül neki, hogy vagyok. (Nem most ismerkedtünk meg, csak mostanában kattantunk egymásra) Szerintetek meg merjem lépni, hogy elmondom neki? L, 24
2011. nov. 1. 23:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Február óta ismerem, és egyáltalán nem félek, hogy könnyűvérűnek fog gondolni, eddig is csak azért nem volt szex, mert nem volt rá alkalom. Inkább attól félek, hogy elijesztem a vallomással.
2011. nov. 1. 23:31
 12/18 anonim ***** válasza:

Értem én, de megint jönnek a mesterségesen generált problémák.

Azért bő 9 hónap alatt nehogy már ne legyen alkalom a szexre. Ha nagyon akartátok volna, akkor megoldottátok volna. Ezután majd jön a nekem korai még, hogy lefeküdjek veled duma.

2011. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha normális, akkor nem! Bár szerintem kicsit becsapnak az érzéseid! Még meg sem ismerhetted ennyi idő alatt!
2011. nov. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
MERT UGYE 2011-BEN HA VALAKI ŐSZINTÉN AKAR BESZÉLNI AZ ÉRZÉSEIRŐL AZ MÁR PROBLÉMA? INKÁBB TAKTIKÁZZON? MÉGIS HOVÁ TARTUNK?
2011. nov. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem emberfűggő hogy mit reagálna erre. Ha érzékenyebb, lelkizősebb típusú férfi (és persze hasonlóan érez mint te) akkor valószínűleg nagyon örülne. Irígylem amugy a pasast :) 27/f
2011. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Nem igazán értem ezt a szex-témán lovaglást. MIlyen 9hónap? Mondom, hogy kb egy hete randizunk, előtte csak ismerősök voltunk, együtt dolgoztunk.
2011. nov. 2. 10:01
 17/18 anonim ***** válasza:

dettó 24 éves vagyok, de számomra pl. elég hülyén venné ki magát, hogy a másik benyőgné, hogy szeretlek, nessze kezdj, vele valamit - ez számomra olyan kisiskolás, amolyan: 'tetszel, járunk?' típusú. Valahogy idétlen, lányregényes, gyerekes - most akkor mondjam azt, hogy aha, én is bírlak, és most, hogy ezt tisztáztuk, mit is csináljunk? Álldogáljunk félszegen egyik lábról a másikra, és vigyorogjunk, minta vadalma? Mert az jó, hogy a romantikus filmekben itt van akkor a katarzis, és the (happy) end, de itt nincs csapó.

szóval én hülyén érezném magam, hogyha a lány, akivel randizom, ezzel jönne, jó eséllyel nálam akár illuzióromboló hatása is lehetne (hál' az égnek eddig még megkíméltek az ilyen pöttyös regényekbeli pillanatoktól).


Nem hiszem el, hogy ezt nem lehet valahogy "érettebben" megoldani, lehet ezt más jelekkel is egyértelmáen kimutatni a ragaszkodást, az érzelmet, hogy még a legtöketlenebb férfiember is kénytelen legyen szembesülni a helyzettel, egy alkalmas pillanatban odabújás pl, hogy csak az egyik legegyszerűbbet, de talán legkedvesebbet mondjam. Én ezt a szeretlekezésre már csak akkor vagyok vevő, amikor már tényleg van valami két ember között, de ilyen nagy beismerő vallomásként nagyon visszásnak hat számomra.


Aztán persze biztos van olyan típus, akinek bejön a szóbeli vallomás, de ha olyat kaptál ki mint én, akkor ez nem feltétlenül jó ötlet.

2011. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a választ, teljesen igazad van. Köszi a többieknek is!
2011. nov. 2. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!