Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy átlagos lányból szép nőies nőt varázsolni?

Figyelt kérdés

Adatok:


168 cm magas vagyok, jelenleg 66 kg. Már sokat fogytam és és még a cél az 57 kg.


Nagyon fehér bőröm van, nem is bírja a szoláriumot. A hajam halvány szőkés barna. A szemem élénk zöld.


Alapjában mindig farmert viselek+ pólókat, sportcipőt.


Szeretnék nőiesen öltözni, segítenétek pár tippel?! A szoknyákhoz még sokat kell fogynom, mivel eleve széles a csípőm is.


A smink: a szemem szoktam kihúzni fekete ceruzával, a kozmetikus szerint ez nagyon szépen kiemeli a zöld szemem, meg fekete szempilla spirál. A számra szoktam még néha egy kis rózsaszínű labellót kenni.


2011. nov. 2. 10:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha a párod azt mondja, akkor úgy is gondolja. Ez neked nem elég? Mit akarsz, mindenki aki szembe jön veled, az úgy menjen el melletted, hogy azt mondja: Hű de nőies. Engem ezzel kiidegelt az exem. Ezért (is) váltunk el.
2011. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem, szeretném, ha büszke lenne rám, amikor együtt látnak az ismerősei.
2011. nov. 2. 20:55
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát szerintem büszke rád, különben nem mondaná, meg nem lenne veled. Továbbra is fenntartom, ha te nem neki akarsz megfelelni, hanem másoknak, akkor inkább keress valaki mást.
2011. nov. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz. Magamnak és neki.


Engem pl nagyon zavar, hogy sportosan öltözöm. IMádom a szép női ruhákat másokon, de ha választanom kell, magam részére mindig melléfogok, félek, hogy nem állna jól stb, ezért mindig marad az egyeszerű pulcsi, póló. Unom már. Annyira tetszenek a kis mini szoknyák, de sosem merném felvenni a széles csípőm miatt.

2011. nov. 4. 09:50
 15/20 anonim ***** válasza:

Miért baj az ha meg akar felelni kicsit másoknak is? Például a párja barátainak? Azt nem írtad, hogy hány éves vagy, de ha a barátom 30 éves lenne, akkor (tudva, hogy mégiscsak 10 év van közöttünk) és biztosan tetszeni akarnék a barátainak is. Nem akarném, hogy azt suttogják a hátam mögött, hogy mégis miért van ezzel a kis csitrivel. Persze, hogy csinos akarnék lenne, akire büszke lehet a párja. Szerintem ez egy teljesen normális emberi viselkedés, semmi elítélnivaló nincs benne. Az meg főleg nem, hogy akkor keressen mást.


Szóval nekem is világos bőröm van(és szőkésbarna hajam) és nem állnak jól a citromsárgás árnyalatok, se a drapp, a narancssárgát meg nem szeretem. Az első kettő nagyon sápaszt, a narancssárga meg szerintem csak nem néz ki jól.

Viszont a fehér, fekete, szürke, halványrózsaszín, türkizkék(meg másfajta kék is), zöld mindenféle árnyalata, lila és piros mind jól állnak. Az élénkebb színektől ne féljél. Nem vagyok pink párti, ezért írtam a halványrózsaszínt, de egyébként a pink is jó. Ezek mind erős színek. Linkelek párat, hogy lásd nem ilyen neonszínű dolgokra gondolok, hanem egyszerűen csak élénkre.


[link]

[link]

[link]


Itt nem mindegyik felső, de csak a színek miatt küldtem.

Amúgy igazából bármilyen fazonú felsőt felvehetsz, ami jól áll. Sima rövidujjú, vagy ujjatlan, esetleg ilyen bővebb szabású, nem testhez simulót is.

2011. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!


Az elsőt hordom, imádom a fekete-lila kombinációt! Az nekem még nem sok. :)


A második isteni, de látod én pl egy ilyen halvány cipellőt nem biztos, hogy be mernék vállalni, de nagyon tetszik ez a szett.


Pont ezzel van a bajom, én nem tudom ilyen klasszul összeválogatni.


Linkelnél még a 2.hoz hasonlókat, vagy hol találok ilyeneket?


Nekem pont ilyen összeállítások kellenének.

2011. nov. 4. 11:51
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha beírod a keresőbe, hogy "ruha összeállítások", akkor jónéhányat kidob. Nem mind az amit keresel, de akad köztük néhány.


Illetve:


[link]


[link]


A cosmo oldalán is akadnak, bár ott is keresgélni kell, mert sok a divatbemutatós cikk. Az utóbbin meg soha nem nézelődtem még, de mivel divatlap, ezért biztos vannak jó dolgok benne.


Jó nézelődést, meg alkalomadtán vásárolgatást. :)

2011. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!
2011. nov. 4. 13:00
 19/20 anonim válasza:

Szerintem nem lehetsz olyan aránytalan!:) Én 165 cm vagyok fenéken teltebb, és a mellem az TÉNYLEG kicsi. Én örülnék ha 70B-s lenne. XD Szerintem próbáld meg elfogadni magad, a leírtak alapján egyáltalán nem vészes az alakod! Egyébként tök hasonló helyzetben vagyok, mint te, nekem is régebb óta van párom, mégis azt akarom, hogy büszkélkedhessen velem (pedig egyáltalán nem vagyok ribi, és még megcsalni sem akarom).. Szerintem is ez tök normális!:) Szerintem ezek nagyon jól néznek ki, csajos és sportos is egyben, én imádom az ilyen ruhákat:


[link]


Vagy lehet kapni fűzőket - bár kicsit drágább - gyönyörűen kiemelheted vele a kicsi derekad és olykor a mell is nagyobbnak tűnik tőle! Szerintem rendkívül előnyös, ha párosítod egy (!!)nem feszülős(!!) szoknyával (télen + harisnya, vagy cicagatya) és egy hosszabb szárú csizmával (lapostalpú is lehet)! Talán így kicsit nagyobb bátorságod lesz a szoknyához is!:)


Szerintem tök felesleges hajat festeni, én nagyon megjártam vele.. Bár szerencsére az én hajam is kidobja a festék színét, így hamar visszaállt az eredeti színére és azóta jobban is nő. Szerintem az a lényeg, hogy szép formája legyen!:) A sminkkel nincsen baj, talán dobhatsz egy picit rajta a szemhéjadat pont a szempilláid felett kihúzod tussal, szerintem nagyobbnak tűnhet vele a szempilla (ha valakivel szemben állsz).


Sok sikert kívánok, remélem megtalálod önmagad!:)

2012. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem ha noiesebb akarsz lenni nem kell csillamos-csillogos puccos kivagott meg mit tudom en milyen kirivo ruhakat venni/felvenni.Lehet egy no ugy is csinoss hogy egy egyszerubb ruhakat veszel fel de azt is lehet megvalogatni barhogy.Farmerrel is jol nezz ki az ember,lehet egy kis kiegeszitot,de ne vidd tulzasba,a smink ha egy kis szemfesteket raksz a szemedre,de az is legyen megfelelo lehet halvany...nem kell elenk szinek..legalabb is szerintem en is sportosbol lettem noiesebb...egyszeru ruhakkal.
2014. febr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!