Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim (főként 30-as férfiak)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim (főként 30-as férfiak) mikor szépnek nevezhető egy nő, és mikor átlagos számotokra?

Figyelt kérdés

Külső-belső egyaránt érdekel. Akár kép is jöhet a példa kedvéért.


Mi az ÁTLAGOS?

Mi a szép nő?


2011. nov. 2. 11:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%
ja és persze számíthassunk egymásra ha valami gond van és persze az ágyban ne úgy feküdjön mint egy fadarab hanem tényleg élvezze velem az együttléteket és ha kell akkor tudjon gyengéd is lenni vagy akár egy vadmacska..
2011. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Elárulom, hogy miért kérdztem.


Belépett egy férfi nem olyan rég az életembe. Gyakran megkeres, bár nem történt még semmi. De mivel nem evagyok egy bombázó, egy átlagos fiatal lány vagyok, inkább sportos, mint nőies, nem akarom elhinni, hogy egy ilyen jóképű, fiatal férfi engem akar a sok nőcis korabeli lányok mellett.

2011. nov. 2. 11:25
 13/26 A kérdező kommentje:

Én pl nem sminkelem magam, mert azt az arcomat akarom mutatni, aki vagyok. A legtöbb fiatal nő nagyon szép arcra, de ha lemosná, megdöbbennétek.

Én ezt nm akarom, adom egyszerűen önmagam és kész. És ez tetszhet ennyire valakinek?

2011. nov. 2. 11:26
 14/26 A kérdező kommentje:

Na ezt most félre fogjátok érteni:


Volt már párom, de nem volt egy sármos, én szerettem és kész. A mostani férfi viszont aranyos, sármos...tökéletes női ideál, és pont engem vesz észre? :D

2011. nov. 2. 11:27
 15/26 A kérdező kommentje:

11:23!


Az már a párkapcsolat téma, engem a megtetszés érdekel.

2011. nov. 2. 11:29
 16/26 anonim ***** válasza:

"Én ezt nm akarom, adom egyszerűen önmagam és kész. És ez tetszhet ennyire valakinek?"


Tetszhet,és ez a legjobb,amit tehetsz.Mi az,hogy azzá akarsz válni?Fogadd el magad,ha valaki megszeret az beléd szeressen,ne egy hiteltelen produkcióba.

2011. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Pont azt írtam, hogy senkivé nem akarok válni. Csak kíváncsi voltam az én karakterem mennyire érdeklődés tárgya egy cicababával szemben.
2011. nov. 2. 11:33
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tetszhetne??Lehet hogy pont ez tetszik neki és ez fogta meg hogy nem egy csini baba vagy...én sem szeretem az agyon sminkelt mű nőket én jobban kedvelem a természetes nőket akik úgy érik szépnek magukat amilyenek...és ti nők nagyon nagy tévedésben vagytok ezzel kapcsolatban hogy a legtöbb férfi a nagy mellet és a tökéletes nőket szereti..én egy természetes nőnek sokkal jobban örülök aki nem játsza meg magát se kivül se belül és nem próbál kompenzálni..
2011. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Bocsi,akkor félre értettem a ma 11:23-as hozzászólásodat.
2011. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
még annyit tennék hozzá hogy nálam még a hajfestés belefér és egy kevés alapozó az arcon..de a mű mell és az agyon sminkelés már nem nyerő,szóval jobban szeretem azt aki önmagát adja és nem próbál kompenzálni és elrejteni a gyengeségeit,hiszen tökéletes ember nem létezik..se nő se férfi.neki lehet hogy tényleg megfogtad és pont azért mert te nem vagy olyan mint a nagytöbbség..
2011. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!