Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljek vele erről vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele erről vagy hülyeség lenne? Bocsi ha volt már ez a kérdés. (lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác akvel járok, de kiderült az hogy korábban csak a szexre akart. De most már szeret engem. Szerintetek tényleg szeret engem vagy ez egy ujabb taktika a hamari szexre? Szerintetek beszéljek vele???


16 éves vagyok.

Amugy én nem vagyok az a tipus aki már a második héten összejön a fiuval.


Ja és még szüz vagyok,ezért sem akarok csak ugy lefeküdni bárkivel mert nekem fontos az hogy olyannak adjam a szüzességem aki szeret és után nem dob el mint egy rongyot.


2009. szept. 18. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát attól függ... mennyi ideje vagytok együtt? ha már régebb óta (pár hónap),akkor nem valószínű hogy csak szexet akar,mert akkor minél hamarabb arra hajtana.

A legegyszerűbb megoldás,hogy vársz. Ha nagyon mindig arról beszél, utalgat ilyesmi az is jel lehet,h csak szexre hajt, de ha nem adod meg magad egy darabig, kiderül az igazság. ha veled marad,szeret. ha nem, akkor csak szexet akar és keres egy könnyebb prédát.

2009. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok a hülye/ódivatú/nem elég trendi a mai világhoz vagy fasztudja, de nem az egy párkapcsolat lényege, hogy bíztok egymásban és mindent megbeszéltek?

Vagy neked csak abból áll, hogy közös megegyezés alapján smároltok és szexeltek időközönként?

2009. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dehogy is én nálam nem így van. csak félek hogy a kérdésem miatt vége lesz,pedig csak most kezdődött. akkor szerinted beszéljek vele?(lehet hogy félek a választól)
2009. szept. 18. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Én is ehhez hasonló cipőben jártam.... Társkereső oldalon megismertem egy srácot, akivel egy hónap után lefeküdtem. Pár hónappal később mesélte, 60%ban akart lefektetni, 40%ban akart komoly kapcsolatot. Az első alkalom óta 7 hónap telt el, azóta is együtt vagyunk...


Sorry az off-ért!


A kérdésre válaszolva: légy türelmes, úgyis kiderül, ha csak a szexre hajt. (Zárójelben jegyzem meg, az nem jelent semmit, ha nem hozza fel folyton a szex témát, annak ellenére még hajthat arra.)

2009. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
attól még hogy féltékeny még hajthat csak a szexre? (ma látszott hogy féltékeny)
2009. szept. 19. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Hajthat. Nekem is volt ilyen pasim, nem is lett hosszú életű a dolog.


Előző voltam.

2009. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!