Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk! Ti hogy mondtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Ti hogy mondtátok el otthon?

Figyelt kérdés

És hogy fogadták?? Írjátok le részletesen légyszi...


Homofób válaszokra nem vagyok kíváncsi.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. nov. 2. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

"Anyu, Apu, valamit szeretnék mondani. Sokszor próbáltam már közölni veletek, és végre elég bátorságom van, hogy elmondjam nektek, hogy meleg vagyok."


Jól fogadták, és örültek, hogy elmondtam. Persze akkor még mondták nekem, hogy ennek ellenére ne zárkózzak el a lányokkal való kapcsolattól, mert még nem tudhatom biztosra (15 évesen mondtam el), de ahogy telt az idő, egyre több dolgot tudtak meg a melegekről (van egy közeli rokon, aki szintén meleg), és végül belátták, hogy nem volt igazuk.

Egyébként semmi nem változott köztem és a szüleim között, és nem félnek attól, hogy az én részemről nem lesz unoka, elvégre a 21. században élünk.

2014. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok sem meleg, sem fiú, úgyhogy én csak az én álláspontomról tudok mondani valamit. :) Ha nekem bárki is bevallaná, hogy meleg, akkor 3másodpercig emészteném az infót,aztán (ha,mondjuk,jó barátom) , a nyakába ugranék,és megköszönném,hogy elmondta. :) Én nagyon örülnék, ha ismernék egy meleg embert, mert szerintem jó, hogy mindenki másmilyen, másképp látja a dolgokat, és... hát... azt hiszem...

Jó, én így gondolom, vége :D

2015. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!