Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire zavar titeket a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 17 éves és a férfi aki nekem bejön 27 éves. Hogy vagytok ezzel? Elsősorban férfiak válaszára várok, mert nőként részemről oké :)
2011. nov. 2. 18:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok, de nem dugnék meg egy 18 év alatti csajt (inkább 20 és 40 között). Nem hogy járni... az a pasi elég durván error-os. Te is, de a csajok között elég sokan ilyen lököttek ennyi idősen...


Komoly kapcsolatra meg +/- kb. 3 év.


10 évvel fiatalabb csajjal legfeljebb akkor járnék, ha 40 éves lennék.

2011. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Gergo_30F ***** válasza:

"vele fedezhetem fel a dolgokat"

javarészt nem vele, hanem mellette, szerintem komoly különbség. az én szememben még szinte gyerek vagy, el tudom ugyan képzelni, hogy vagy olyan okos, felelősségteljes és érett, mint a legtöbb korombéli, mégis hiányozna valami, amit többnyire az idő ad meg: a tapasztalatok. kellenek az átélt csalódások, örömök, saját magad kellő mélységű ki/el/megismerése ahhoz, hogy nőnek mondhasd magad. hosszú kapcsolatra szerintem ne számíts, egyszerűen máshol tartotok az életben.

de ne legyen igazam, légy vele boldog!

2011. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
a szívem most megszakadt :/ pedig ha ismernétek :D már csak a hnagja is zavarba ejt xd
2011. nov. 2. 19:34
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a 18:03-asnak :) inkább egy velem korabeli furcsállja, mint a 27 éves delikvensem :D
2011. nov. 3. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!