Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ti meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti meddig bírnátok ki egyedül, barát/barátnő nélkül? Ha épp nem lenne senkid, mennyi idő után jönne rád a szeretethiány vagyis egy társnak a hiánya?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék barátnőt, iszonyat rossz úgy kelni és feküdni, hogy nincs kit ölelnem, csókolnom, magam mellett tudnom. Mindennap próbálkozom, remélem, hogy megtalálom azt a lányt akivel boldogak lehetünk együtt.
2011. nov. 3. 00:12
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

ti nők vagytok, igazából nekünk férfiaknak kell összetörni magunkat, hogy legyen barátnőnk


ti persze, hogy csak élitek az életeket és majd jönnek a férfiak ez így természetes


az más kérdés, hogy sok nő nem hagyja, hogy jöjjön az életébe akármelyik férfi is, még esélyt sem adnak vagy lekoptatnak rendesen

2011. nov. 3. 00:28
 12/41 anonim ***** válasza:

bármeddig, azt hiszem. rámjönni meg most kb 2 év után jött rám a szeretethiány.

amúgy egyesek meg ne hápogjanak szerintem. a szeretethiány jön, létezik, nem csak egy ember miatt. és nem tudsz mit kezdeni vele. nem fog elmúlni magától, még akkor sem ha tudjuk mi is jól hogy egy embert kellene akarni, nem a szeretetet! de attól még ez van.

2011. nov. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 JANIkettőezer ***** válasza:
semeddig
2011. nov. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 szamóca.. ***** válasza:
77%
ezt birom ezt a "ti nők vagytok nektek könnyű" hozzáállást. ahhoz, hoyg egy pasi engem válasszon ki a sok közül, tenni is kell. az nem úgy van hogy ülsz és vársz. az úgy van, hogy teljes harci díszben flörtjeleket küldözgetve, a sok neked nem tetsző pasi között lavírozva megpróbálod felkelteni a figyelmét annak, aki tetszik. meg persze elküldöd a többit. naná hogy el, te meg nem mész oda olyanhoz, aki nem tetszik. nehogy azt hidd hogy az olyan jó érzés, több tucat fiút elküldeni hogy "bocsi nem". aztán én vagyok a bunkó. de jöjjek össze velük? és ha megkérdezik: szereted? válaszoljam azt, hogy "nem, de hát nem küldhettem el, mert megbántom." na az mégrosszabb.
2011. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
nana nem mindenki csak vár a csodára, eddig 1 kapcsolatomat nem én kezdeményeztem a 3-ból, jelenleg bejön egy srác, de nem érzem magamat késznek egy új kapcsolatra (:
2011. nov. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 JANIkettőezer ***** válasza:
28%
Szamóca, te k*rvára el vagy szállva magadtól, meg az egész női léttől. Ügyes vagy.
2011. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 napietus ***** válasza:
100%
pedig igaza van. nőként meg kell tanulnunk úgy kezdeményezni, hogy mindenki, maga az alany is úgy érezze, ő kezdeményez. nem könnyű dolog. ugyanakkor tagadhatatlanul szórakoztató :)
2011. nov. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 szamóca.. ***** válasza:
73%

nem modntam hogy a fiúknak könnyű.

csak azt mondtam, hogy nekünk se mindig az.

a női léttől nem vagyok elszállva, magamtól meg... igyekszem minél jobban elszállni magamtól, az önbizalom jót tesz a kisugárzásnak:D

2011. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

ma 00:35


ne vedd magadra, nem személyeskedni akarok én


de sokan annyira elkényelmesedtek a lányok közt, hogy már istennőknek hiszik magukat és rengeteg rendes fiút bántanak meg akár szándékosan is


mindegy én a mai próbálkozásaim után úgy döntöttem leszarom, majd jön akinek kellek engem nem érdekel, foglalkozom saját magammal, már bánom, hogy annyi időt és pénz pocsékoltam arra, hogy jobban nézzek ki és legyen esélyem a lányoknál


minek is küzdök, ha úgysem kellek a lányoknak, mert ők nem engem várnak az biztos, sem jó haveromékat, akikkel szintén olyan kedvesek


még esélyt sem adnak egy normális ismerkedésre, pedig szerintem egyikünk sem egy utálatos szörnyeteg és nem is vagyunk rondák sem


szóval én már végképp belefáradtam a sok kudarc után és bár jó lenne, ha lenne valaki akit szeretni tudnék és ő is viszont engem én már teljesen kezdem elveszteni a hitemet és az önbecsülésem is lent van mínusz 100-nál kb.

:(


fogadok a b*ziknál nyerő lennék, már bánom, hogy nem vagyok homokos

2011. nov. 3. 00:44
 20/41 szamóca.. ***** válasza:
85%

"rengeteg rendes fiút bántanak meg" na de épp ezaz. most nem védőbeszédes tartok a nőknek, mert valójában mindig is sokkal jobban egyetértettem a fiúkkal... de az a baj, amivel én is küzdök pedig nem szokott gondot okozni a kommunikáció, hogy a fiúk számára egy szimpla, kedves "nem" is felér egy megbántással.

de gondolj bele: most mit cisnáljak, ha nem vonzódom hozzá? ha nem érzem úgy, hogy kell nekem? jöjjek vele össze hogy ne bántsam meg, menjek hozzá feleségül szüljek három gyereket? és mi van a másik sráccal aki hajt rám? hozzá is menjek hozzá? látod, kivitelezhetetlen hogy ne bántsanak meg. és te sem adsz esélyt olyan lánynak akiről látod, érzed, tudod, hogy nem kell neked. csak épp neked kevesebbszer kell kimondani hogy "nem" mert te kezdeményezel.


és ne add fel. ez a - bocsáant de - önsajnáló attitűd baromira nem szimpatikus a nőknek. a férfi, akire a nő vágyik, odamegy, és harcol érte. ha pedig nemleges a válasz akkor továbbmegy, s talál másik "áldozatot". a férfi akire a nő vágyik független, egyedül is megáll a talpán, és boldog. nincs szüksége nőre, de akarja a nőt. ennyi az egész...

2011. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!