Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ti meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti meddig bírnátok ki egyedül, barát/barátnő nélkül? Ha épp nem lenne senkid, mennyi idő után jönne rád a szeretethiány vagyis egy társnak a hiánya?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék barátnőt, iszonyat rossz úgy kelni és feküdni, hogy nincs kit ölelnem, csókolnom, magam mellett tudnom. Mindennap próbálkozom, remélem, hogy megtalálom azt a lányt akivel boldogak lehetünk együtt.
2011. nov. 3. 00:12
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Node saját magad miatt legyél igényes! ;)
2011. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

jah azzal én is egyetértek hogy az önsajnálás, "rinyálás" ... lehet valakinek bejön, de szerintem kevés lánynak.

ha meg feladtad, ok, ennyi.

2011. nov. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
jobb lenne meghalnom, ha lehetne választanom
2011. nov. 3. 01:02
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs senki aki kívülről vonz, belülről érdekel akkor az sem zavar ha évekig egyedül vagyok, elfoglalom magam. ha van, akkor nagyon nehezen...

amióta nincs senki sem a láthatáron egyre jobban érzem magam a bőrömben, egyre értelmesebben töltöm el az időm aminek sok pozitív hatása van!

2011. nov. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:

Kérdező!

Lehet h kicsit túlságosan komolyan fogod fel a dolgot, ezalatt nem azt értem h nem fontos az embernek egy társ aki meghallgatja és várja stb. Én a saját példámból tudom h ha te nem keresed akkor jönni fog, nem szabad túlerőltetni (kivéve ha nem vagy az a cristofel féle parasztgyerek). Középsuliban nem volt barátnőm, nem is érdekelt, eleinte igen de aztán elfogadtam és nem érdekelt, aztán másik középsuli rá kb 4 évére, nos ott már lesegetek a csajok, de egyik sem mert lépni. Ekkor ismertem meg életem első hosszú kapcsolatát. 4 évig tartott, a távolság megölte! majd egy év magány ami rossz volt ám egy éjszakai vásárlás közben megismertem mostani barátnőmet,lassan 2éve vagyunk együtt. Persze ez csak egy példa! 26/F

2011. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok és még se csókolózni nem csókolóztam, se nem fogtam meg úgy egy lány kezét a többiről nem is beszélve.


Sok-sok év és semmi tapasztalat, pedig én az a típus vagyok, aki állandóan álmodozik a szerelemről és annak megéléséről, időnként érzékenyebb vagyok. Főleg, amikor annyi szép párt látok és akkor döbbenek rá, hogy de jó lenne nekem is egy csodálatos lány.


De engem észre sem vesznek, ha meg próbálkozom visszautasítanak.

2011. nov. 3. 12:40
 27/41 szamóca.. ***** válasza:

hát cseszdmeg férfi vagy, jó hogy nem vesznek észre ha sóhajtozva ülsz a sarokban.

ráadásul tipikusan ez az az attitűd amitől a mai lányok irtóznak, már bocsi. te vagy az a srác, akinek még a teljes nevét nem tudom de már virággal jönnél a randira és a lábaim előtt hevernél... hát ilyenre meg tényleg, nekem sincs szükségem.

nem bántani akarlak, vagy még rosszabb állapotba kergetni, csak segíteni hidd el. ha ennyi ideig nincs senkid, az a te hibád. nem jól csinálod. szerezz ismerősöket, akik értenek ehhez, és fgyeld hogy cisnálják... a sikerhez vezető út első lépése hogy felfedezd, eddig miért nem ment. és ne a nőket hibáztasd, mert az hogy látsz boldog párokt azt jelenti, hogy nem lehetetlen.

2011. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 napietus ***** válasza:
"aki állandóan álmodozik a szerelemről és annak megéléséről, időnként érzékenyebb vagyok" na, ezért nincs barátnőd. a nők férfival akarnak járni, csak a pedo leszbikusok buknak egy kislányra, de nekik meg testileg nem felelsz meg :D szóval ne legyél szentimentális.
2011. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 szamóca.. ***** válasza:

ezzel nem értek egyet. legyél szentimentális, csak titkold jól. :DD

néha, évente kétszer egy komoly kapcsolatban belefér ha a férfi szentimentális, tán még én is túlélném. DE a szentimentális nem hisztis puncit jelent, és csak évente kétszer, s CSAK komolykapcsolatban.

2011. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
mondjuk nem is ismernek meg de már elutasítanak, ha próbálkoztam is élőben vagy érződik, hogy legszívesebben elküldenék a fenébe, de nem merik
2011. nov. 3. 14:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!