Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ti meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti meddig bírnátok ki egyedül, barát/barátnő nélkül? Ha épp nem lenne senkid, mennyi idő után jönne rád a szeretethiány vagyis egy társnak a hiánya?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék barátnőt, iszonyat rossz úgy kelni és feküdni, hogy nincs kit ölelnem, csókolnom, magam mellett tudnom. Mindennap próbálkozom, remélem, hogy megtalálom azt a lányt akivel boldogak lehetünk együtt.
2011. nov. 3. 00:12
1 2 3 4 5
 31/41 napietus ***** válasza:
azért, mert ez a görcsös "jaj, csak legyen már barátnőm" erőlködés 100 méterről ellenszélben kiszúrható. látszik rajtad. az arcodon, a gesztusaidon.
2011. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

ma 14:50


azért ha egy nagyon jó képű szuper magas hapsi próbálkozna mégsem utasítanátok el lányok, igaz?

2011. nov. 3. 15:32
 33/41 napietus ***** válasza:
100%

ha azt látnám rajta, amit leírtam, akkor de. elég ilyen próbálkozott nálam, elhiheted nekem. ez a "lemegyek pincsibe, csak vegyél már pasiszámba" mentalitás taszító, nagyon. mindent felülír :)


de ha azért jöttél ide, hogy bebizonyítsd magadnak, hogy "bezzeg ha jóképű/gazdag/izmos/csillámfaszláma (opcionális) lennék, akkor lenne nőm", akkor sok sikert, csak sajnálni tudlak...

2011. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

ma 15:35


azt még lehagytam, ha nem csak külsőre megfelelő, hanem emellett még bunkó, vadállat megver mindenkit, aki rámer nézni a csajára vagy ő rá


ez a másik típus aki még nayon kelendő


ezeknek szétteszik simána lábukat a csajok meg anégereknek is ezt látom minden felé

2011. nov. 3. 15:40
 35/41 napietus ***** válasza:
nem tudom, merrefelé látod, de nem kéne ostoba, közönséges nőkkel ismerkedned, akkor nem ezt látnád. az ilyen pasikat ugyanis csak azok viselik el. gondolom, neked nem is kéne egy ilyen nő :S
2011. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 szamóca.. ***** válasza:

vszinü te sem a 96,5 kilós, pattanásos rondalányoknál próbálkozol.

az embernek van aki bejön s van aki nem. mindig lesz olyan, akárhogy nézel is ki, akinek nem tetszel. kész. az pedig nem fog veled összejönni, mert nem fog hozzád vonzódni.

2011. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

ma 15:56


annyira ronda nem vagyok, sokszor szemezek lányokkal és már mondták is, hoggy helyes vagyok ennek ellenére mégsem akarnak velem járni vagy egyáltalán úgy érdeklődni irántam, mint én irántuk, ismerkedésnél is én kezdeményeztem mindig és ők ha nem írtam volna rájuk, biztos nem írnak rám

2011. nov. 3. 16:15
 38/41 anonim válasza:
Próbálkoztál már személyes kapcsolatfelvételre? egy kávé vagy egy tea, süti általában bejön, de azt h érzékeny stb vagy tényleg az elején jól titkold!
2011. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

ma 13:36


éppen meghívninem hívtam még senkit sem teára vagy kávéra, de megszólítani már sok lányt szólítottam meg élőben, de valahogy nem érdeklődnek irántam

2011. nov. 4. 14:39
 40/41 anonim válasza:
Több mint 3 év telt el. Azóta sikerült találnod valakit? :D
2015. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!