Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lent írtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lent írtak alapján a párom öccse vonzódik hozzám érzelmileg? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves nő vagyok. A párom 38, az öccse 35 éves.


Évek óta egy párt alkotunk. Felfigyeltem valamire, ami nagyon kezd engem zavarni.


Arról van szó, hogy amióta bemutatott a családjának (2008), azóta az öccse bizonyos időközönként fogja magát és a szemembe nevet, majd rámkacsint. Nekem ez elég kellemtlen ugyanis, mellette ül a párom, mindkettő velem szembe pl a konyhaasztalnál és fogja és rámkacsint. Leblokkolok, mert én félre értem és nagyon kellemetlen ez nekem.


Vagy pl ment egy munka meghallgatásra és adott puszit az anyukájának, meg odalépett hozzám és supsz 2 nagy puszi, mondván szerencse puszi.

Amikor jövünk el, és elköszönünk, többnyire úgy ad puszit, hogy a két karomat fogja. Úgy érzem, ez túl bizarr helyzet nekem.


Arról nem is beszélve, hogy lazán gatyára öltözik előttem, meg átmegy a nappalin. Pl: a szobában vagyunk a párommal, meg vele. Oda pillantok, gatyában van, épp öltözik át, és nem jön zavarba, én pirulok el.


A múltkor azt mondta nem kell jó zene? Mutatott valamit, azt mondtam nem, nem szeretem. Erre elindította a kedvencemet, felkaptam a fejem, megkérdezte, hogy ezt szereted igaz? És mosolygott.


2011. nov. 3. 11:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát ez náluknem fura.


Elmesélte a párom, hogy az öcsike barátnője egyszer szerelmet vallott neki. :)

2011. nov. 3. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!