Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen gerinctelenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen gerinctelenek az emberek?

Figyelt kérdés

Mindenki jon ezzel a majom dumaval, h jaj hat csak azert csaltam meg a parom, mert elhanyagolt.

Bar teny h nokre jellemzo, de pasik is vannak boven, akiknek eleg vastag a bor a pofajukon.

Miert nem szakitanak, valnak el?Vagy miert nem lehet feldobni a nyitott kapcsolat lehetoseget?


2011. nov. 4. 10:28
1 2
 11/20 Smartguy86 ***** válasza:
10:50 - Nem lett volna nagy teher kitenni a szűrét és keresni olyan barátnőt, aki megbecsül? Miért maradtál vele és lettél egy gerinctelen aljas ember? Nem utáltad magadat miatta? Vagy neked ez is jár meg az is jár? Hogy gondoltad?
2011. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem értem miért csak a sex-el jöttök..Egy megcsalásnak nem csak ez lehet a fő szempontja!Hogy az nem működik!Hiába jó a sex pl a pároddal,ha a figyelmet,szeretet,megbecsülést nem kapja meg a másik!Ha le se szarja a párod az érzéseidet stb..S hiába is próbálnád megbeszélni vele,egyszerűen süket fülekre találsz mert neki így kényelmesebb!
2011. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Smartguy86 ***** válasza:
11:08 - Szerinted mennyi megbecsülést kapsz egy olyan illetőtől, aki egy használati tárgyat lát benned? Mennyire őszinte az érzelgése annak, aki csak heti 3x keres, akkor is csak azért, hogy megdugjon???
2011. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Smartguy86 most ki beszélt itt rólam?Én általánosítva válaszoltam!Neked ilyenkor bent a fejecskédben minden rendben?Vagy ma mindenkibe bele kötsz?Menj dugd meg a csajod hátha attól le higgadsz :)
2011. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Smartguy86 ***** válasza:
LOL most te is egyes szám második személyben írtál, akkor mindenki vegye magára?
2011. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
SmartG látom másnak is feltűnsz :D amúgy nem éreztem akkor jobbnak többnek magam,de tudod mit?Nem is bántam meg,megtapasztaltam valamit,ami ha nem is jó vagy becsülendő,de legalább tudom más oldalról nézni a dolgokat és nem hurrogok le és ítélek el mindenkit,amikor lövésem nincs a témához.Ez olyan mint azok akik azt mondják ők nem viselnék el ha megcsalnák őket...és mikor oda kerül a sor mind elviseli.
2011. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Walk With Me ***** válasza:

Talán mert maguk előtt is szégyenlik a dolgot. Azért kell mindenféle kifogás, hogy csillapítsa a háborgó lelkiismeretet (már akinek van).


Küldtem priviben egy kérdést kérdező, elég durva példa.

2011. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Smartguy86 ***** válasza:
Furkó: én jobban szeretek más hibájából tanulni, mint a sajátomból. De hát ez van, különbözünk. Én nem szeretnék eljutni odáig, hogy ilyet kelljen lépnem és meg is teszek azért mindent, hogy elkerüljem.
2011. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ahogy írtad: gerinctelenek!
2011. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
SMARTG : A legtöbb ember nem akar eddig jutni.De ha már úgy alakult ez van.Amúgy kívülről ítélni nagy luxus és ez rád különösen igaz.
2011. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!