Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így jó? Szeret? Mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így jó? Szeret? Mért nem vagyok biztos benne, mért vagyok féltékeny a másik lányra ha van pasija?

Figyelt kérdés

Rég ismerjük egymást,barátságnak indult,de nyár elején először csókolóztunk.Nem voltam belé szerelmes,de viszont ő nagyon.Aztán össze vesztünk és nem beszéltünk egész nyáron.Majd össze jött egy csajjal akivel már évek óta utáljuk egymást.Szakítottak.Ekkor kibékültem vele és rájöttem hogy mégis szeretem.És éreztem ez szerelem.Még sosem voltam szerelmes.Aztán pár napig jó volt minden, és közölte, még mindig azt a lányt szereti.Minden éjjel a párnámba kapaszkodva sírtam.Eltelt 1hónap..A csajnak van pasija.Ő elkezdett írogatni nekem...Aztán elmondta hogy rájött hogy szeret és hülye volt hogy elhagyott,és ha a csaj könyörögne se menne vissza hozzá.Most pedig járunk.

Ilyen boldog még sosem voltam,hogy végre visszakaptam őt.

Ma együtt voltunk és csókolóztunk ölelkeztünk.Borzasztóan jó volt :(. Aztán a semmin összevesztünk hirtelen és elmentem ő utánam jött de nem szóltunk egymáshoz.Aztán kijött több haver és én haza mentem és nem jött utánam csak annyit mondott hogy heló. :(:(:(:(

Akkor még nem is nagyon izgattam magam ezen. De mire haza értem azóta nem birok magammal annyira rosszul érzem magam. :( Azóta nem beszéltünk :( :(:( Megőrülök érte.Én nem akarok neki sms-t írni, azt várom h ő írjon :(:( De eddig semmi hír róla :(


2009. nov. 19. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sya!Szerintem szeret, a pasik néha kiszámíthatalanok, viszont mi is azok vagyunk!sajnos túlságosan is. és sztem ne várd el tőle ha te hagytad ott h ő írjon. egy pasi még ha nagyon keménynek is mutatja magát, akkor is szüksége van rá, hogy megmutassák neki" IGEN AKARLAK", ugyh ne légy büszke, nyugodtan írj neki, ha vele akarsz lenni!És tök normális h féltékeny vagy!Én is az lennék...sőt, olyan gondolataim lennének, de ez is abból fakad, hogy nők vagyunk. Néha túl komplikáljuk, de ha szeretitek egymást semmi vész! :)
2009. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma nem is találkoztunk, felhívtam nemrég,de nem vette fel,kivolt kapcsolva.Egyik barátnőm talizott vele és kérdezte h hol a barátnőd? erre ő nem szólt semmit. :( Megőrülök nélküle.EZ annyira rossz.Ha rá gondolok h nincs velem már az ágyból sincs kedvem kimászni :(:(
2009. nov. 20. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
hm....megértem , ezen én is átestem. enyhe depim is volt! plus leadtam 12 kg- egy hónap alatt!! :/
2009. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!