Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le rib*ncozott! Ezek után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le rib*ncozott! Ezek után még szóba állnátok vele?

Figyelt kérdés

össze vesztünk mert " féltékenykedtem " és ő meg kiakadt és le rib*ncozott. aztán már vissza sem írtam neki!

ha esetleg bocsánatot kérne ti szóba állnátok vele?

15/L


2011. nov. 4. 19:23
 1/5 cathilina ***** válasza:
Ki van zárva...
2011. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

juhuujj szakadjatok le a gépről és beszéljétek meg élőben! lehet hogy ott rád se merné mondani

amúgy aki igazán szeret nem ribancoz le.

2011. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyen már eszed kislány!!! NE állj vele szóba.

Ja és ne féltékenykedj legközelebb, mert nincs értelme. Ha szereted, bízz meg benne. Ha nem bízol meg benne, nincs értelme a kapcsolatnak. ugyanígy az ő oldaláról is: ha szeret téged nem csal meg. Ha meg nem szeret, és megcsalt, akkor már teljesen mindegy, hogy féltékenykedsz-e. Ilyen esetben nem féltékenykedni kell, hanem otthagyni.


Btw, ennyi idősen a tanulnivalóval foglalkozz és ne a fiúkkal szerintem.

2011. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Speciál mi barátommal durvábban is fikázzuk egymást.

"-Most neee cs.eszegess már...

-De olyan vicces vagy...

- Nem r.ohadjál meg.. h.ülye k.öcsög.

- *röhög* Te meg kis nyafka p.icsa vagy... De olyan cukin nyafizol! XD

- Nem cuki. Mérges. H.ülye p.öcs vagy.

- Szeretlek.

- Én is."

XD

Szóval nálunk ezek tényleg nem jelentenek semmit...

20L

2011. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is mondot ilyet egy fiú msn-en..élőben nem mer azért ilyeneket..de nem ezzel kell mérni mennyire szeret..képes hallgatni a hisztim órákig meg kiáll mellettem mindig:) élőben bezséljétek meg a problémákat..msnen faceén midnenkinek nagy a szája..
2011. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!