Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen BIZTOS jelei vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen BIZTOS jelei vannak, ha egy férfi lehetséges párjaként néz rád? Mik a kezdeményezés jelei?

Figyelt kérdés

Ha nem vagytok még egy pár, nem történt még semmi, de rengeteget beszéltek telefonon és személyesen.


Szerintetek mire érdemes odafigyelni, ami árulkodó lehet?


2011. nov. 9. 16:13
1 2
 11/17 LadyLee ***** válasza:

Figyelj, alapból én is úgy gondolom, hogy a pasi dolga lépni, de ezek manapság olyan muják néha, hogy ha rajtuk múlna kb. ki is halhatna az emberi faj...


A fenitek alapján valószínűleg tetszel neki. Így mit veszíthetsz azzal, ha elhívod valahová? Én is úgy jöttem össze a jelenlegi párommal, hogy én hívtam el először. Sőt, gyakorlatilag másodszor is...


Legjobb barátnőm épp gyűrűs menyasszony, és ő is maga hívta el a srácot, sőt, mi több, a srác azóta többször mondta is, hogy ha rajta múlik, nem lett volna semmi a dologból, mert ő nem merte volna elhívni. Pedig nem egy fiatal kisfiúról van szó, hanem egy 35 éves pasiról.

2011. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Úristen! Na nálam is ez van. Nme gyerkőc az illető, de nekm bebeszélik, hogy egy pasi , ha akar valamit lép. Ha nem:

1. nem kedvel

2. meleg


Más lehetőséget nem is adnak. De jó, hogy itt vagy és ilyen tapasztalt vagy. Küldök neked egy privit, olvasd el, és várom a tanácsodat, ha van rám 5 perced. Sokat segítenél!

2011. nov. 9. 16:36
 13/17 napietus ***** válasza:
0%
egy FÉRFInál az, hogy randira hív. amúgy meg nem tudom, én sosem figyeltem, de nem is járnék olyannal, akit én kell, hogy felszedjek...
2011. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Szerinted minden férfi, aki kedvel téged elhívott randevúra?


Szerintem biztos, hogy nem, mert volt, aki nem mert. Az nem jelenti azt, hogy egy párként ne lehetnétek tökéletesek.

2011. nov. 9. 16:50
 15/17 LadyLee ***** válasza:

Napietus:


Nagyon sok oka lehet annak, hogy egy srác nem lép.


Simán lehet, hogy fél. OK, megértem, hogy ez téged taszít, és úgy gondolod, hogy egy férfi legyen férfi és kezdeményezzen, ideális esetben szerintem is így van. De ha van egy srác, aki egyébként baromira tetszik, egy hullámhosszon is vagytok, nehogy már önmagában az elég legyen ahhoz, hogy kiábrándulj belőle, hogy nem mer elhívni.


Egyébként a szimpla félénkségen kívül más oka is lehet. Barátnőmet pl. elsősorban azért nem merte elhívni a srác, mert ő ügyfél volt ott, ahol a barátnőm dolgozott, pedig amúgy tetszett neki a lány. Nekem, amikor a barátnőm anno filózott azon, hogy mit csináljon, ez eszembe sem jutott indokként arra, hogy a pasi miért nem lép. Majd utólag kiderült, hogy szimplán csak ezért. Igazán kár lett volna, ha a barátnőm is fél bármit is csinálni és el sem kezdődik az a kapcsolat, aminek úgy tűnik, házasság lesz a vége.


Szóval nem tudhatjuk, mi zajlik le a fejükben, de vesztenivaló ilyen helyzetben nincs.

2011. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 napietus ***** válasza:

"Szerinted minden férfi, aki kedvel téged elhívott randevúra?"


hát aki nem az így járt :D ez a hajó már elment, elkeltem...

2011. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
És a barátnőd hogy lépett? :)
2011. nov. 9. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!