Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell randizni?

Figyelt kérdés

Kicsit hatásvadásznak szántam a kérdést, de valamilyen szinten fedi a valóságot.


Szóval a flörtölés, vagy az ismerkedés egy vadidegen lánnyal probléma nélkül megy. Egyszerűen, mert nem érdekel mi lesz, vagy bejön, vagy nem, majd lesz valami. Zsigerből jön.


Viszont ez sajnos nem elég egy komoly párkapcsolat kialakításához. És habár magával a randira hívással nincs gond, viszont az utáni állapottal annál inkább. Egyszerűen ha belegondolok, már akkor leblokkol az agyam, hogy találkozunk, elkezdünk sétálni, vagy beülünk valahova és nincs semmi, csak szótlanul megyünk egymás mellett. Már ebbe belegondolva is szorongató érzés fog el. Miről beszéljek, hogyan kérdezzem, hogyan irányítsam a beszélgetést, hogy azért érezze, hogy nem csak haveri társalgásról van szó részemről, stb.


Nem tudom, hogy most az elköteleződéstől félek, ami a kapcsolattal jár, vagy attól, hogy beégek, vagy nem tudom. Tényleg, amúgy nagyon laza és közlékeny vagyok, de ezeket a helyzeteket úgy érzem, nem tudom kezelni.


Most is van egy lány, aki nem csak külsőre, hanem emberileg is tetszik, már megvan mikor, és hogyan fogom elhívni, de ha elképzelem, hogy beleegyezik, és hogy a találkozónk után majd nem tudunk beszélgetni egymással.....már most szorongató érzéssel tölt el. Ráadásul úgy, hogy ezt a lányt már valamennyire ismerem. Egy kicsit.


2011. nov. 9. 21:25
 1/2 anonim válasza:

ez aranyooos :) szedd össze magad és képzeld el hogy holnap ilyenkorra már túl leszel rajta tehát vagy sikerül vagy nem. Elhívásnál kábé szerintem ez a jó:

-Figyu te láttad ..... filmet?Mostanában elég híres ez,nekem meg fogalmam sincs róla

-Igen. ( ez a nehezebb válasz,ha nem látta akkor az már pont hogy akkor mért nem nézitek meg együtt?

- Szuper és milyen volt? blabal.....

-blablabla

_ Igen,jó az a színész,blala meg az is ami a moziban mostanában adott ki filmet,a ............-t .

- Azt nem láttam

-Akkor megnézzük együtt?

-Igen

-Oké

Randin beszélgess vele filmekről ,könyvekről,meg a teljesen random témákról,bármi hülyeségről is akár,de érezze,hogy nem haverja vagy . Csak legyél spontán,ez a lényeg :) Hány éves vagy?

2011. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elég idős ahhoz, hogy gáz legyen odaírni a korom egy ilyen kérdéshez. :)


De amúgy a randira hívás nem holnap esedékes, hanem kb. egy hónap múlva.

2011. nov. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!