Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kimarad (t) a fiatalságombó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimarad (t) a fiatalságomból a bulizás, kocsmázás, discozás, az kihat majd a későbbi életemre?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy esetleg később fog érdekelni?

Most 21 éves vagyok, és sem most, se eddigi életem során nem vágytam arra, hogy bulizzak, menjek a többiekkel. Nem vagyok antiszociális, nyitott vagyok és mindenkivel szívesen elbeszélgetek, de valahogy soha nem vonzottak ezek a dolgok, pedig próbáltak már elhívni. 1-1 helyre el is mentem, de úgy éreztem, hogy ez egyáltalán nem nekem való.


A normális válaszokat előre is köszönöm!

21/L


2011. nov. 10. 00:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

12:06:

Annyira nem szabályszerű, hogy hiányozni fog.

Fiatal korban azért hiányzik, mert azt látod, hogy "mindenki" ezt csinálja. Felnőtt korban már nem. Nem lesz állandóan a szemed előtt ez a dolog :)

Plusz ha annyira hiányzik, be lehet pótolni.. :D


21F

2011. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk igaz, mert az egyik sulimban az oszt. társaim jóval idősebbek nálam, és ők már nem ezt a korszakot élik, na ott nincs a szemem előtt ez a dolog, és ha közöttük vagyok őszintén nem is hiányzik :D de mint mondottam, és te is említetted, hogy bepótolható, nem csak nekem, hanem a kérdezőnek is, ha esetleg hiányozna neki :)
2011. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Oké, bepótolható... De mikor? Ne 30felett család mellett akarjon már az ember ilyeneket bepótolni. Egyelőre nekem se hiányoznak ezek a dolgok, de kérdés, hogy mi lesz később. 22F
2011. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30 évesen is bepótolható, ha egyedül élsz ;)
2011. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30évesen én már nem akarok egyedül élni:D Elég volt idáig...:( 22F
2011. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mert mi az amit 30 évesen nem tudsz megtenni?

Hullarészegen kukákat rugtosni a Blahán? Vagy mégis WTF?

Ilyet sem eddig, sem ezután nem akarnék.

Bulizni meg bármikor bárhol lehet. Nem messze tőlünk, az egyik discoban van kifejezetten ilyen magyar buli vagy mi a retek, ahol kifejezetten 30 év felettiek tombolnak, a koruknak megfelelő zenére. Megrendezik kb félévente a bulit, a sok vén kujon meg csak szórja a zsetont a szeszre :D Nem csak a húszéveseké a világ barátom!


21F

2011. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem így egészségesebb, értelmesebb leszel, és nem kerülsz veszélyes helyzetekbe.
2012. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!