Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem udvarolt pár hétig, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem udvarolt pár hétig, és most újra összejött az exével. Most pocsékul vagyok. Hogy vígasztalódjak?

Figyelt kérdés
Az exével már elég rég szakítottak, de most rájött, hogy neki mégis ő kell. Nem hibáztatom, csak rosszul esett a dolog. Most csak helyre kelene jönnöm minél előbb, hogy a fontos dolgokra tudjak koncentrálni, pl suli. Leromlottak a jegyeim az utóbbi időben. Folyton rá gondolok, nem tudok tanulni, le is fogytam pár kilót :S
2011. nov. 10. 20:41
 1/1 anonim válasza:

Ne foglalkozz vele többet!!! Nem érdemelt meg...

Keress magadnak olyan elfoglaltságot, ami teljesen eltereli a figyelmedet (sport, kreatív tevékenység, stb.) Menj és vegyél magadnak egy-két új ruhát, foglalkozz magaddal.

2011. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!