Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nő tud akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nő tud akkora pofont adni, aminek a nyoma pár percnél tovább meglátszik egy felnőtt férfi arcán?

Figyelt kérdés
Nem karmolásra gondolok.
2011. nov. 11. 10:07
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

"...de ha szükség van rá, és nem látok más megoldást, megteszem."


Szerinted mire jelent megoldást?

2011. nov. 11. 11:06
 12/40 anonim ***** válasza:
65%
Én 1X úgy orrbavágtam egy férfit,hogy egyből elkezdett vérezni az orra.Valószínűleg meglátszott volna a képén is,ha odaütök.Egyébként ez hülyeség,hogy a nők nem ütnek meg senkit,ha valaki megüt,ösztönösen visszaverek egyet,és szerintem ez mindenkinél így van.
2011. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is.

Pont hogy a férfiaknak nem illene nőt verni. Abban meg, hogy egy nő felpofoz egy férfit, szerintem nincs semmi. (Mármint, persze rég baj, ha erre van szükség, de szerintem egyáltalán nem egy nagy dolog.)

2011. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Valóban nem nagy dolog, ököllel orrba vágni az már szerintem inkább, de a kérdés nem arra vonatkozott.
2011. nov. 11. 11:21
 15/40 napietus ***** válasza:
93%
pl. egyszer a villamoson egy cigánycsávó a táskámban turkált. első pofont tőlem kapta, másodikat az ajtótól. de ha pl. taperolt volna. ugyanígy jár.
2011. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
30%

Napietus



Megkérdezhetem h összesen eddig hány pasit pofoztál meg?

Kicsit fura számomra, h akár hányszor tesznek fel ilyen kérdést neked mindig van valami sztorid.

Kezd kamuszaga lenni.

2011. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, alapesetben meg ütök meg senkit, de amikor a villamoson a fenekemet kezdte elég durván fogdosni egy férfi, akkor elsö meglepetésemben adtam neki egy akkora pofont, hogy mindenki odakapta a fejét, meg ráorditottam, hogy a saját fenekét markolássza, ne az enyémet.

Hogy meddig látszott neki, nem tudom, mert villámgyorsan leszállt a megállóban.

2011. nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
59%

napietus


Kíváncsi lennék hogy nézel ki valójában....Meg nézném az arcodat hogy még is ki osztja itt az észt...Csak nem Bruce Lee felesége vagy?

2011. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 napietus ***** válasza:
73%

tök átlagosan nézek, talán az alakom kicsit jobb, mint az átlag, de arcra sem feltűnően szép, sem csúnya nem vagyok :)


amúgy pofozós sztori összesen kettő volt, az, hogy több helyen lmeséltem az éppen oda vágók egy dolog :D

2011. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Megnéztem, a másik eset az volt amikor egy nénit leköpött valami suttyó.
2011. nov. 11. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!