Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell "csajozni"?

Figyelt kérdés
Komolyan, honnan lehet tudni, hogy tetszek egy lánynak? Hol érdemes próbálkozni? Közlekedési eszközökön meg ilyen helyeken gondolom nem nem a legelőnyösebb. A bulik sem jók, mert nem vagyok egy diszkóba járó típus.
2011. nov. 11. 18:31
 1/6 WhiteLabel ***** válasza:

Csajozáshoz csak töködnek kell hogy legyen, nem kell tutyimutyiskodni, odamész beszélgetsz vele, tök semleges témákról, aztán ha örömmel beszélget veled jöhet a teló szám csere, és ennyi a történet.

És a lényeg: semmi képen ne úgy menny oda hogy te most azonnal szeretnél barátnőt (még ha így van akkor se) a lényeg hogy laza legyél, és ne látszon rajtad hogy te most barátnőt szeretnél.

2011. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adom az első válaszolót.

Volt ilyen "csajozási" időszakom, akkor én is buszon, vonaton toltam, nincs abba semmi gáz. Megkérdezed, hogy van-e kedve beszélgetni, ismerkedni, viccelődsz vele és ennyi.

2011. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hogy kell "csajozni"?, Jó gyorsan!
2011. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az elsőnek nagyon igaza van. megfogadom a tanácsát.
2011. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is gyúrd ki magadat. ;-)
2011. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló rádöbbentett valamire, miszerint "semleges témákról". Képtelen vagyok semleges témákról beszélni. Az én agyam folyton valami elvont f@szságon jár. :D Na olyan csajból akit az én gondolataim tényleg érdekelnének kevés van, úgy vélem. Köszönöm szépen. Most már megtudom nevezni a dolgot ami akadályomban áll.

Valaki írna semleges témákat? Csak, hogy tudjam mik azok. :D

2011. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!