Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa fétis, aminek a szexhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa fétis, aminek a szexhez semmi köze. Lehet ilyen? Mit gondoltok erről? Mások gyanút foghattak? Többi lent

Figyelt kérdés

engem 13 éves koromban elkezdett egy bizonyos dolog foglalkoztatni és annak a gondolata nagyon felizgatott. Szóval egy bizonyos dolog, aminek a szexhez semmi köze. Hogy mi ez a dolog, azt nem akarnám itt leírni. szóval valami, amit ha bárki megcsinálna velem, az nagy élvezetet okozna, és ez a dolog valaki másnak teljesen hétköznapi játék lenne csupán. Akkortájt egyszer ismerősökkel mentünk olyan helyre, ahol ezt meg lehet csinálni és kértem őket, hogy játszanak velem ilyet. És megcsinálták velem, és nem tudják, hogy ezzel nekem mekkora örömöt okoztak. Többször is játszottuk ezt. Lehet, hogy ebből sejtik, hogy ez nálam micsoda?

(Persze majd barátnővel lenne jó ezt kipróbálni. Ő mit szólna ilyenhez, ha elmondanám neki és kérném, hogy játszunk ilyet? Szívesen játszana velem olyat, aminek a szexhez semmi köze, de nekem nagy élvezetet okozna?)


Nézzétek el nekem h nem írok konkrétumot. Csak érdekelne a véleményetek erről az egészről.


Rendes válasuokat előre is köszönöm


2011. nov. 12. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Nekem is van ilyen, ha pl. meglátok egy hosszú hajú férfit, már egyből kívánom a szexet.
2011. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
14 éves vagyok, és az én fétisemnek sincs semmi köze a szexhez.Hát az én fétisem az ásítás... tök ciki... de ezt egy ismerősömnek nem fogom soha se elmondani. Hát no komment, de ezen kívül még ugyanúgy normális vagyok.
2012. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
most már akár írhatsz konkrétumot is ez után! ha ehhez hasonló, szerintem ez nem olyan gázos, valami ilyen gyermekkort kellemesen felidéző dolog vagy valami ilyesmi, nem? szerintem ilyenje mindenkinek lehet, legalábbis hasonló.
2012. júl. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!