Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen korai a petting?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen korai a petting?

Figyelt kérdés
A barátnőm 13 éves és gyakran pettingelnek a pasijával, aki 14 éves. Szerintem ez elég korai, főleg hogy a már a "rendes" szexet is erre az évre tervezik. Szerintem ez korai még...
2009. máj. 9. 11:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Én is még egy 13 éves lánnyal kezdtem annó, mondjuk még én is fiatal voltam és bohó ^^
2009. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
igen,az
2009. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem korai. Inkább barbiezzanak vagy bármi más. Nem értem ezt a mai felfogást, mikor én voltam 13 nem ezen törtük a fejünket. Szükséges hozzá az is hogy az illető érett gondolkodással rendelkezzen, ami ebben a korban nem igazán jellemző.


20/L

2009. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

Aki azt mondja, hogy 13-14 évesen nem foglalkoztatta a nemiség, az vagy hazudik, vagy későn érő típus, vagy azóta is frusztrálja, hogy akkor nem jött össze neki. A barátnőd és a barátja nagyon szerencsések, hogy már akkor megadatott nekik, amiről mások még csak éppen hogy elkezdenek álmodozni.


Szerintem hogy nem a vakvilágba élnek bele, hanem előre megtervezik a kapcsolatukat, ez is korhoz képesti érettségre utal. Persze amikorra tervezik, akkor még sokminden történhet, és is több mint valószínű, hogy nem egymással élik le az egész életüket, tehát ezt is vegyék figyelembe.


DE amit nagyon gondoljanak meg: amíg a lány nem tölti be a 14-et, addig a szex megrontásnak számít, amit a törvény büntet. Persze az is korlátlanul enyhíthető, főleg ha a srác nem sokkal idősebb, és párkapcsolatban is vannak egymással. De azért ez is lebegjen a szemük előtt, hogy ha lefekszenek egymással idő előtt, az törvénytelen.

2009. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
ja genau
2009. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%

Na, a mai világba... Nekem 15 volt a barinőm mikor megvolt... Miien 16 éveset mondasz?!A mai világban... Ez huszonegynéhány éve volt... Baromságokat ne irj! Ma a lányok-fiuk 12-13 évesen érnek. És már viszket!!!Sztem 15 éves korban ha valaki elkezdi, az nem korai. EZT IROM UGY, HOGY 3 LÁNY GYERMEKEM VAN! A legkissebb 14 lesz...

Sok ossstoba köcsög! Miért pontoztatok le? Ez így igaz!

B.zik...

2009. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
50%
szerintem ebbe nem nekek kellene belezsólni, persze adj tanácsokat..!de ha annyira akarják akk úgy sem tudod majd róla lebeszélni..! és "pettingeltek"...--> elég tág fogalom bizony!...hát mi számít nektek pettingnek?:)...mert ez ettől is függ!..és szerintem...nem hülyeség tervezgetni!!..és a spontán dolog sem rossz!...kinek h tetszik:P
2010. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
54%

Persze lehet már 13 évesen kefélni, utánna meg 14 évesen gyereket szülni, utánna meg beadni a zaciba, mert szegény kislány ahhoz még túl fiatal, hogy felneveljen egy gyereket, de a dug@shoz már van esze.

És ennyi erővel akár már 10 évesen is lehetne nem?

Mert van aki elég érett hozzá! De a védekezésről meg a következményekről fogalma sincs. B

2010. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha korainak érzed, korai ha nem érzed annak akkor nem korai. Ennyire egyszerű a képlet.
2010. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%
Korai szerintem...
2010. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!