Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen korai a petting?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen korai a petting?

Figyelt kérdés
A barátnőm 13 éves és gyakran pettingelnek a pasijával, aki 14 éves. Szerintem ez elég korai, főleg hogy a már a "rendes" szexet is erre az évre tervezik. Szerintem ez korai még...
2009. máj. 9. 11:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%

Ha felkészültnek érzik magukat és megfelelően felvilágosították őket minden veszélyről (testi és lelki), akkor csinálják csak.

Irigylem a barátját. Szép dolgoknak néz elébe! :)

2010. febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pettingeljenek,mint szexeljenek, amúgy ismerek olyan lányt aki 12 éves kora óta önkielégítést végez és ez hasznára vált,mert elég hamar elélvez és tudja, h. mi jó neki.A pettingben nincs semmi, ha ismerik a korlátokat.A szexel meg annyit, ha bíznak egymásban és szeretik egymást és védekeznek,akkor tessék, egészségükre.A mai fiatalok,amúgy is érettebbek szerintem, én annó még 12 évesen még csókolózni sem mertem, az akkori páromnak 1 hónapig küzdenie kellett és hidd el én féltem az első alkalomtól,mert nem tudtam pontosan milyen lesz és miket kellene csinálni (17 éves voltam)
2010. febr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A petting és a szex csodálatos dolog, de a szépségei mellett megvannak a veszélyei is amit ilyen fiatalon nem biztos hogy tudnak majd kezelni. Nagyon sokat kell majd tájékozódniuk a témában, akár a neten a cikkeket olvasva is.


Lehet hogy korai a számukra, de lehet hogy nem. Csak odafigyeléssel és körültekintéssel!

2010. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!