Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnétek neki, ezek után is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek neki, ezek után is?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Megismertem egy fiút, ő 23 éves, még 2 hónappal ezelőtt, aztán nem is olyan olyan régen, 2 hete kb kiderült, hogy van barátnője. A lány írogatott nekem, közösségi portálokon, hogy én ki vagyok, meg honnan ismerem. A lány vidéki, azt mondta a srác, hogy nem gyakran találkoznak, és hogy véget akart vetni a kapcsolatnak, csak nem tudta, hogyan mondja el neki, és pont közbe jöttem én. Mondta hogy velem el tudna képzelni egy komolyat, és hogy tudna szeretni. Én is úgy érzem, hogy én nagyon tudnám őt szeretni, csak nem tudom, hogy hinnék-e neki ezután. Azt mondta hogy már szakítottak, ennek ellenére még mindig írogat a lány. Nem tudom, mit cisnáljak?
2011. nov. 13. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Most ti jártatok is 2 hónapig vagy csak ismerkedtetek? Volt is köztetek valami a sráccal(csók, szex)? és mit írogat neked a csaj? Hogy még együtt vannak? Egyébként ezek a válaszok lényegtelenek, mert így vagy úgy de akkor is hazudott neked!
2011. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen együtt vagyok, de testi kapcsolat nem volt még köztünk...A csaj olyanokat írt eleinte hogy ki vagyok, honnan ismerem stb...mostanába meg hogy szálljak le róla, mert megjárom... :D
2011. nov. 13. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom,van annyi eszed,hogy kitaláld,miért ír Neked ilyeneket a csaj.Azért,mert a barátod egyszerre két kapura játszik.Ha Neked ez kell,akkor tessék,hülye meg én vagyok...
2011. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!