Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most mi?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm(16) aki szinte már olyan mintha a húgom lenne... Pár nappal ezelőttig ezt mondtam volna. Idősebb vagyok nála 2 évvel és az egyik barátom érdeklődni kezdett iránta, ez a lány most van túl egy "hosszabb" kapcsolaton, aminek a vége nagyon megviselte. Úgy esett, hogy péntek este elmentem a baráti társasággal szórakozni és a helyen, ahol voltunk ö is ott volt egy barátnőjével, odacsapódtak hozzánk és két fiúnak is az ismerőseink közül tette a szépet. Közbe el-el tűnt csókolózni, táncolni egy másik sráccal, mikor az elment akkor még vagy 4-5 pasival vég játszotta ugyanezt és mikor megunta visszajött az én ismerősömet ölelgetni, puszilgatni. Ma elmentünk enni gyorskajáldába és hívtuk magunkkal, de kifogásokat keresett hogy nem tud... Aztán az ismerősöm telefonja lefagyott beszélgetés közbe és a lány írt neki egy üzenetet, hogy mi francért nyomja rá a telefont, meg azt sem tudja, mért nem megy k,i mindezt elég furán előadva, mikor az ismerősöm írt neki, hogy lefagyott a telefonja és mit képzel magáról, hogy ilyen hangnembe beszél vele a csaj. A végén lazán elküldték egymást a francba. Én nem értem ezt a lányt, mikor szakítottak a volt barátjával megvolt halva, hogy elvesztette élete szerelmét közbe kiderült, hogy 2 osztálytársával is összegabalyodott a sráccal töltött idő alatt, mondván nem bírta a viselkedését, meg azt ahogyan bánt vele a srác (kimondta amit gondolt és nem nyalta seggét minden percbe). Hogy nem veszi észre egy 16 éves lány, hogy ez a viselkedés több mint bizarr? Vagy csak én vagyok túlságosan ítélkező? (Azt hogy beszéljek vele már rég feladtam, ész érvekre, tanácsokra, építőkritikákra nem hallgat, hibáiból nem tanul)

Elnézést elég kusza lett a dolog.

18L


2011. nov. 13. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
ez egy hosszú szöveg ami idétlenül kezdődik, így nem volt kedvem elolvasni
2011. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem se...


de szerintem valami leszbi hülyeség lehet.

2011. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes hozzászólásokat... :)
2011. nov. 13. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, én elolvastam (mit kapok érte? :D).

A barátnőd kicsit élvezni akarja az életet az elvesztett "szerelme" után, közben átgázol néhány emberen, mert szerinte ez neki jár. Vagy csak szimplán hülye.

Még csak 16 éves, majd megjön az esze :D

2011. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Mit szeretnél?:D egyezkedünk:D Hát remélem megjön az esze mert ez számomra tipikus k...vulás:S
2011. nov. 14. 14:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!