Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még sosem volt barátja. Baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem volt barátja. Baj vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátnőm 22 éves, és még sosem volt barátja, de még csak nem is randizott soha. Úgy tűnik, hogy a fiúk egyáltalán nem is érdeklik, soha még csak nem is mondta, hogy ez vagy az helyes lenne. Sőt, ha mi beszélünk neki a pasidolgainkról, akkor unja és nem tud mit kezdeni vele, és nem azért, mert neki nem volt pasija, hanem mert feleslegesnek tartja az egészet. Kitalálta másik barátnőm, hogy szerezzünk neki valahogy pasit. Szerintem hülye ötlet, mert ha nem akar, akkor nem lehet, és lehet hogy ezzel még nagyobb ellenállást okoznánk benne. Viszont én is aggódom érte, mert az nem gáz ha valakinek 22 évesen még nem volt komoly kapcsolata, de hát még csak nem is érdeklik a fiúk... Mit tegyek? Hallgassak barátnőmre? Vagy beszélgessek vele erről? Vagy hagyjam a fenébe, mert későn érő típus?
2011. nov. 16. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Khm, de, létezik olyan, hogy aromantikus, csak maximum nálunk nem használják. :)
2011. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Napkiraly ***** válasza:
Sztem vagy leszbikus vagy aszexuális, hagyd a fenébe, csak bajt csinálsz magadnak! Majd megoldja ha akarja
2011. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Semmi baj ha vkinek nincs párja, nincs ilyen törvény h minden embernek kell.


És igen, aki létrehozta az aromantikus szót, az nem buta volt, hanem kreatív! :) Ne szólogassuk már le az ilyen embereket.

2011. dec. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!