Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tökéletes pasi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tökéletes pasi miért választ magának kövér, formátlan lányokat?

Figyelt kérdés
van egy barátom aki zenész is bárkit megkaphatna és már a második barátnője és egy nagyon kövér és renkívül formátlan testű lány aki még ráadásul fele akkora mint ő. Nem akarom őket elszakítani,a lánnyal sincs bajom,de régebben szerelmes voltam belé,és úgy vettem észre mintha tetszenék neki.(Azért elmondom hogy egy modell alkatú nő vagyok) és a barátnőim is szépek,csinosak és még is nem minket választott. Ez miért van? Lehet önbizalom hiányos? Mindig nagyon kedves hozzám,és folyamatosan néz.

2011. nov. 17. 17:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
A külső az, ami megfog, a belső, ami megtart. Benne bizonyára talált valamit, amit benned illetve a barátnőidben nem. Ennyi.
2011. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Darabolo ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó pasi vagyok! :)

180 magas, 110kg. 10 év sportal a hátam mögött.

Soha nem volt vékony nöm, söt még csak sportoló sem, mivel undorodom az izmos nőktől. Ráadásul ezek a "modellek" iszonyat el vannak bájolódva, ilyen jó vagyok, olyan jó.

Egy nő legyen egy kicsit szerény, én úgyis agyba-főbe fogok bókolni neki. Reggeltől, estig. De ne mondja ha azt mondom hogy gyönyörű vagy: -Tudom! kiábrándító. És igen, imádom a húsi nőket, szépek! Nem törnek össze ha rájuk fekszem. Persze te lehetsz okos. Csak akkor figyelj hogy mit mondasz...

2011. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%
én is ezt a kérdést tettem fel magamnak, amikor összejöttem a barátommal. ránézek, és összepisilem magam, olyan jól néz ki. én meg... uristenhagyjuk XD
2011. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Darabolo ***** válasza:
Asszonynak ilyenkor mondom, hogy "KUSS!!! De, szép vagy! Nem ellenkezik! Csendben lehajta a fejét, szendén mosolyog, és megköszöni a bókot" Ő pedig szót fogad! :)
2011. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 szamóca.. ***** válasza:
100%

"Szerintem tök jó pasi vagyok! :)"

hoppá én meg szerelmes:D ...na jó ne aggódj csak vicceltem, de na. végre valaki aki nincs meggyőződve róla hogy egy sz.rdarab

2011. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is zenélek. És nem mellékesen a husi lányok tetszenek. Ennyi:) De azt írni egy teltebb hölgyre, hogy formátlan és kövér..Ez meglehetősen sértő. Egyetértek Darabolóval. És szerintem a srác önbizalmával nincs semmi gond, ellenben a tied, kedves kérdező, kicsit több mint elég... :D
2011. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok. Elnézést, azt kihagytam, hogy közel sem vagyok tökéletes (van olyan egyébként??) de sok lány mondta már, hogy jó pasi vagyok és nem azért mert nem akartak megbántani :D
2011. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Én husi vagyok, a párom szintén zenész, igazából akárkit megkaphatna, fiatalabb korában rendesen kiélte magát, egyik ágyból a másikba esett...zenészélet:) na mind1, szóval meg is kérdeztem az elején, hogy miért engem nézett ki magának, annyi jó csaj van a koncertjeiden, bármelyiket megkaphatnád...Annyit mondott:

Először is, ezek az üresfejű libák nem jó nők, a legtöbbet már bottal se piszkálnám meg. Imádom, ha egy nőnek van esze és neked van. Másodszor imádom a nagy segget:D (vicces de ez van) és mert gyönyörű a szemed.


Mellesleg a mai napig vannak a koncerten olyan nők, akik odamennek a színpad elé, elkezdik rázni neki a seggüket, aztán mikor a koncert után odajön és engem csókol meg, akkor meg elkékülnek:D Pont hasonló lányok lehetnek mint te:)


Ezek után hagyjuk az ilyen kérdéseket szerintem:D

2011. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
.
2011. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!