Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tökéletes pasi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tökéletes pasi miért választ magának kövér, formátlan lányokat?

Figyelt kérdés
van egy barátom aki zenész is bárkit megkaphatna és már a második barátnője és egy nagyon kövér és renkívül formátlan testű lány aki még ráadásul fele akkora mint ő. Nem akarom őket elszakítani,a lánnyal sincs bajom,de régebben szerelmes voltam belé,és úgy vettem észre mintha tetszenék neki.(Azért elmondom hogy egy modell alkatú nő vagyok) és a barátnőim is szépek,csinosak és még is nem minket választott. Ez miért van? Lehet önbizalom hiányos? Mindig nagyon kedves hozzám,és folyamatosan néz.

2011. nov. 17. 17:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Háhá, savanyú a szőlő. Az ő döntése, neked semmi közöd nincs hozzá, kit választ párnak.
2011. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 szamóca.. ***** válasza:
100%

de látod nem vagy buta mégsem ment át az üzenet, hoyg ez a két jellemvonás csak példa volt.

leeht ezer meg ezer olyan tulajdonság, amiben ő jobb mint te.

2011. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 zokniszörny ***** válasza:
93%

A fogalmazásod alapján nagy ikúfájtör sem lehetsz.

Lehet, hogy az a kövér, ronda lány - bár attól tartok, némi túlzásnak lehetünk ennél a két kifejezésnél tanúja - százszor értékesebb és jobb ember, mint te. Vannak olyanok, akiknek a teltebb hölgyek tetszenek, és egyébként az, hogy ki szép, és ki nem, teljesen szubjektív. Lehet, hogy ennek a srácnak ez a szerinted "csúnya" lány maga Miss Universe. A modell alkatról meg annyit, hogy a sovány - alias modell alkatú - nők a legtöbb férfinek nem jönnek be, mert nem nőies az alakjuk.

2011. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a "modellalkat" piszok sok pasinak egyáltalán nem jön be. Jobban szeretik, ha van mit fogni egy lányon/nőn. Tapasztalat...
2011. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
100%

Keserű a szőlő, mi?XD

Még általánosban tanultam vmi hülyétől:D

2011. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az ilyen "modellalkatú" csajok a "kövér" és "formátlan" jelzőket általában olyan lányokra aggatják rá, akiknek nem lóg ki a csípőcsontjuk, esetleg még hasuk is van, vagy nincs tökéletes homokóra-alakjuk, esetleg nem teljesen arányos a derekuk...

Szóval azért okosan a szavakkal...

2011. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 LadyLee ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak nem szereti a hozzád hasonló felszínes libákat.
2011. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

"egy társaságban vagyunk velük,és nem vagyok bunkó és jókat hülyülünk, és buta sem vagyok :)"


Hát a kérdésed nem azt tanusítja, hogy nem vagy buta. Ha értelmes lennél nem akarnád elszakítani valakitől, akit szeret, megismernéd a csajt és meglátnád miért is szereti, meg eleve nem kövéreznél, meg rondáznál le valakit, csak azért mert magadat jobbnak és tökéletesebbnek látod. Nah, ezek után szállj magadban és gondolkozz el miért nem veled van a srác. :)

2011. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Hja és elfelejtettem hozzátenni, hogy: szánalmas hülyepic@!
2011. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Látatlanban is szimpatikus a srác. Valószínűleg nem csak a külseje kapós.
2011. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!