Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ez az igazságtalanság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez az igazságtalanság, hogy a mai lányoknál csak akkor van esélyed ha legalább átlagos külsőd van vagy kellemes arcú gyerek vagy. Ha csúnya akkor miért van az a pasi meglőve?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 21:55
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
0%
jópasi nem fog csúnyákra hajtani igen, így a csúnyáknak nem is kell más, marad neki a vibrátor, avyg egy jópasinak van több nője köztük csúnya is, mindig a nők választanak, tök midnegy mit csinálsz, hogy nézel ki, ők döntik el a sorsod nem te.
2011. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Mutass már egy olyan ronda pasit, amilyenről te beszélsz, légyszi! Mert én valahogy nem tudok olyan rondát elképzelni, akinek ne lehetne barátnője.
2011. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Na azért ez nem így van. Van nekem is csúnya osztálytársam, de addig erőszakoskodik, addig dumál a szép csajoknak, még be nem adják a derekukat. Ha el is küldi az összes csaj, ő akkor is újra meg újra rápróbál még szegény csaj fel nem adja és enged a pasinak. Igaz ez a pasi elég gazdag, ami nyomós ok. Ha látja a jó csaj , hogy a csúnya pasi minden nap meglepi egy egy ruhával, cipővel, vagy csak egy egy extra ebéddel stb, akkor hirtelen ez a csúnya pasi nagyon meg fog szépülni a lány szemében. Ha viszont nem gazdag, akkor csak bunkónak fog tűnni szimplán. Az ilyenek is nyerők lehetnek a lányoknál.
2011. nov. 17. 22:40
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sajnos te kénytelen leszel valami konkrét értéket is felmutatni (nem, nem anyagi értékre gondolok), ha csúnyának érzed magad, ez van :/

Lehet próbálkozni az olyan csajoknál, akik azt mondják, hogy nem a külső számít, na?

2011. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
90%
Hol lehet lepontozni a kérdezőt?
2011. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Valami Darwin nevű fickó jut az eszembe. Talán valami olyasmit mondott, hogy az erősebbek maradnak fenn. És az erősebbet kéretik tágan, átvitten értelmezni.
2011. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:

Nekem a vékony pasik tetszenek, a vámpíros fiú az pont nem, a szerepe sem és az arca sem, ahogy az sem, hogy homárnak van sminkelve, de miért is nem pasi az ilyen nekem, ha én hormonálisan a vékonyakra indulok be?

Szerintem ez jó, mert ha vannak ilyen lányok, akkor azoknak a fiúknak is lesz esélyük, akik nem tudnak meghízni.

2011. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
96%
Jaj istenem mikor fogjátok fel, hogy mindenkinek más a ronda? Én szeretem az ún. "kölyökképű" pasikat, alkatra a vékonyak tetszenek (de nem az emo meg a vámpírszépfiúk). Másoknak, akik a macikat szeretik, meg a szőröset, azok számára ez ronda. Persze van, ami senkinek sem tetszik, ez pedig az igénytelenség és a beteg külső (pl. ha az egész testedet kelések borítják). De érdekes módon még nekik is van párjuk. Úgyhogy hajrá és ne feledd, hogy ti vagytok kezdeményező pozícióban, annyiszor próbálkoztok annyi lánynál, amennyi jól esik. A nőknek csak beleegyezési, vagy elutasítási joguk van, ne akarjátok már ezt is elvenni :D
2011. nov. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen egyetértek a kérdezővel, egy ronda srác a kutyának se kell. De abban is van igazság, amit az egyik válaszoló írt, h még egy átlagos srác is csak a csúnya csajok közül válogathat, a jó csajok csak jóképű ÉS gazdag pasival állnak össze.

Előző, rád kell h cáfoljak. Én bármennyit foglalkozom a külsőmmel, annyit tudok elérni, h nem hányják el magukat az emberek, ha meglátnak, de nincs olyan lány, akinek tetszenék. Mondjuk nemcsak csúnya vagyok, hanem kicsi is, ez legalább annyira kizáró ok a nők számára.

2011. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Én szeretem az ún. "kölyökképű" pasikat,


Na itt nagy baj. A lányok egy része a kölyökképű pasikat kedveli, egy nagyobb része a macsó sármos latinos pasikat kedveli erőteljes arcszerkezettel, egy kevesebb rétegnek elég ha átlagos a pasi de legyen jó humorú, kedves stb. De mi van a csúnyákkal? az van, hogy tényleg a kutyának sem kell. Max ha gazdag.

2011. nov. 18. 08:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!