Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ez az igazságtalanság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez az igazságtalanság, hogy a mai lányoknál csak akkor van esélyed ha legalább átlagos külsőd van vagy kellemes arcú gyerek vagy. Ha csúnya akkor miért van az a pasi meglőve?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 21:55
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Na, látom még meg akarod mondani, hogy mi a baj velem...

Ezért nincs neked csajod. Nem azért, mert csúnya vagy (az vagy igaz, vagy beképzeled), hanem mert nem reálisak az elvárásaid.

2011. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

90% os pedig egy 68 kilós csaj igen is dagadt, nem is kicsit, löttyedt seggű, csúnya.

Persze ha 180cm és ahhoz 68 kiló akkor nem, de teszem azt egy átlagos 165cm-hez már sok, számold már ki bmi-ben anyám.

2011. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
165-höz 68 kiló az bizony 25-ös BMI, ami vagy normálisnak mondható, vagy nagyon enyhe túlsúlynak. De hogy egy ilyen adottságokkal rendelkező nő dagadt lenne? El vagytok ti tévedve...
2011. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg így van ahogy a kérdező írja, a csúnya lányok is válogatósak mint a szemét, egyszerűen én átlagos külsővel nem felelek meg nekik, 85 (igen b meg 85!) kilós csaj utasított vissza, és inkább választotta a vibrit, mert más nem próbálkozott be nála!!!

És megtehetik, mert hozzájuk mennek, meg inkább nincs senkijük, nem szexelnek, a nők a legnagyobb masztikirályok a világon!

2011. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Nem is dagadt, de van rajt felesleg, volt barátnőm 165/ 53 volt és tökéletesen átlagos, nem volt még (bal)szerencsém 68kilós csajhoz de ott már komoly úszógumi problémák lehetnek, meg zsír a hason, combon, narancsbőr, az meg kinek vonzó?Nem sokaknak, max annak aki nem jön be a nőknek és örül, hogy ilyet is megkap.
2011. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

Azt mondtátok ha az arca szép, akkor már nyert ügye van. Mutatok egy ellenpéldát.

[link]


Fiúk, ugye nem jönnétek össze vele. Pedig egész szép arca van nem? De a test még így sem számít? Ugyanez pasiból is lehetséges. Mert egy lány leírta, hogy a vékony arcú pasikra bukik. Lehet egy pasinak is ilyen helyes arca, közben meg egy zsírkupac. Nem számít a test? Sztem sokkal jobban mint az arc.

2011. nov. 18. 19:04
 47/52 anonim ***** válasza:
egy biztos, a nők ezerszer válogatósabbak, ez a dolguk, a jó spermaszórók közül a legjobbat kiválasztani.
2011. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


tessék, újabb nagyigényű "hercegnő"

2011. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

"Tök igazságtalán, hogy a 120 kilós lányok nem kellenek senkinek :-(

Lehet, hogy önhibáján kívül olyan kövér, akkor ő már nem érdemel szeretetet? "


Én még olyat nem hallottam, hogy valaki önhibáján kívül lett volna ilyen dagadt.

2011. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
nekem is átlagos arcom van, eláll a fülem és egy kicsikét hasonlíttottam Rákosi elvtársra xDD de azóta elkezdtem boxolni és gyúrni, tapasztalatból mondom: ha egy fiúnak nagyon jó a teste az arca is megszépül :D
2012. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!