Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit csinálnátok ha 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csinálnátok ha 1 idegen fiú oda menne hozzátok az utcán és csak lesmárolna valakivel előfordult már ilyesmi és hogy reagált rá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 22:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem, hogy eljutna odáig. Ha mégis, akkor elhúznám a fejem, és reflexből kapná a pofont. És nem, én nem az a fajta vagyok, aki megdermed "rémületében" =) Kapott már pasi azért is pofont, mert búcsúölelésnél azt hittem, hogy hozzáért a fenekemhez (kiderült, hogy barátnőm szórakozott, de ez más kérdés =DD).
2011. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
20%
Ha jól nézne ki, hagynák. Ha nem, nem.
2011. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%

08:26


"Kapott már pasi azért is pofont, mert búcsúölelésnél azt hittem, hogy hozzáért a fenekemhez (kiderült, hogy barátnőm szórakozott, de ez más kérdés =DD)."


Tipikus beképzelt feminista picsа vagy te. Azt hiszed, hogy te bármikor megüthetsz bármiért egy férfit. Ha engem megütnél én biztos, hogy visszaütnék. Legalább megtanulnád a leckét!

2011. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
59%

1:Tanultam egyet, s mást, csúnyán járnál =) Én az a fajta nő vagyok, aki megvédi magát, nem sok esélyed lenne velem szemben, fizikai fölény ide vagy oda.

2:Ha fájdalmat akartam volna okozni a srácnak ököllel ütök, illetve megfelelő helyekre rúgok. A pofon a nők részéről figyelmeztetés, hogy túl messzire mész, és fogd vissza magad. Nem ütök mindenért, de ha valaki bemászik az intim szférámba nézzem és vihogjak? Vagy fussak egy pasiért, hogy "jajj védj meg *.*"? Ha rám mászik valaki, akit se szép, se csúnya szóval nem tudok lerázni, akkor hagyjam magam?


Komolyan olyan jót röhögök az ilyen állatokon... esze 0. *tapstaps*

2011. nov. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%

07:38


Hát neked eszed az nincs. Most bebizonyítottad. Komolyan nevetséges, hogy ész nélkül okoskodsz.


1. Nagyon kemény vagy itt, de a valóságban összeszarnád magad. Esélyed nem lenne ellenem.

2. Ha fájdalmat okoznál a srácnak, az lenne a minimum, hogy 1-2 ütés és már fekszel is vérző szájjal. Bár elég megfelelő helyre rúgnia vagy ütnie rajtad. Kényszerből fogsz, muszáj leszel egy pasi után rohannod, hogy védjen meg, mert neked esélyed nincs megvédeni magad. Ha pofont adsz nekem érdemleges ok nélkül, akkor figyelmeztetésből kapsz tőlem pofont nevelési célzattal.

2011. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%

Utolsó, te normális vagy? Szerinted komolyan jogos gyakorlatilag megverni a nőt, ha pofont ad, amiért letapiztad?

Álljon már meg a menet. Ha a férfi túl messzire megy a pofon igenis egy figyelmeztetés, hogy nem tehet meg mindent. Egyébként meg bármilyen nő eltud bánni bármilyen férfival, csak egy jól irányzott tökönrúgás kell hozzá, aztán amikor összegörnyed (ha szerencséd van), jól megkönyökölni a gerincét/tarkóját. Verekedéskor nem feltétlen az erő számít, hanem a gyorsaság, helyzetfelismerés, reflexek, ügyesség, rutinosság is...


Másrészt a viselkedésed és a beszédstílusod valami minősíthetetlen. Csak a akaratgyenge férfiak folyamodnak erőszakhoz, mert ez az egyetlen eszközük ahhoz, hogy megfenyegessék a nőt. Szánalmas vagy, és senki nem fél tőled, jobb, ha tudod.

2011. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

13:41


Te normális vagy?


"Szerinted komolyan jogos gyakorlatilag megverni a nőt, ha pofont ad, amiért letapiztad?"


Senki nem mondta, hogy ezért megverni. Tanulj már meg olvasni te nyomorult! Olvasni nem tudsz, de azért itt ugatsz?!


"Ha a férfi túl messzire megy a pofon igenis egy figyelmeztetés, hogy nem tehet meg mindent."


Ha a nő túl messzire megy a pofon igenis egy figyelmeztetés, hogy nem tehet meg mindent.


"Egyébként meg bármilyen nő eltud bánni bármilyen férfival, csak egy jól irányzott tökönrúgás kell hozzá, aztán amikor összegörnyed (ha szerencséd van), jól megkönyökölni a gerincét/tarkóját."


Hát nemigen, mer sok férfi kivédi a tökönrúgást. Egy részük meg ellen tud állni a fájdalomnak. Ezután a nőnek vége. Tökönrúgás után alapvető dolog megverni a nőt.


A nőn a tökönrúgás megfelelője a mellbe verés vagy pinán rúgás. Bár a teljes női test gyenge pont, úgyhogy tökmindegy.


"Másrészt a viselkedésed és a beszédstílusod valami minősíthetetlen."


Nem bírod elviselni az igazságot és hogy hülyeségeket írsz?


"Csak a akaratgyenge férfiak folyamodnak erőszakhoz, mert ez az egyetlen eszközük ahhoz, hogy megfenyegessék a nőt."


Csak az akaratgyenge nők folyamodnak erőszakhoz, mert ez az egyetlen eszközük ahhoz, hogy megpróbáljanak ellenállni a férfinak.


"Szánalmas vagy, és senki nem fél tőled, jobb, ha tudod."


Szánalmas vagy, hogy ekkora ostobaságokat írtál.

2011. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40%

Ugye tudod, hogy amiket leírtál azoknak egyike sem érv vagy válasz, mert visszafele nem érvényesek?

Kisfiam, kb. 14 éves létedre jobban tennéd, ha visszamennél a leckéd mellé, és nem felnőtt nőket fenyegetnél azzal, hogy megvered őket, mert senki nem dől be neked.

2011. nov. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
65%

14:42


A felnőtt nők fenyegetőznek itt.


Teljes mértékben igazak azok, amiket én leírtam. Az már a te bajod, hogy az igazság fáj neked.


Kislányom! Ha nem tudsz gondolkodni, akkor minek vagy még itt? Majd később, ha megjött az eszed, akkor gyere vissza, mert kb 14 éves létedre gondolkodásra képtelenül fölösleges itt erőlködnöd.

2011. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
46%
hát utolsó. és a szádba lépnék az acélbetétes bakancsommal, és/vagy tökön rúgnálak :) 50 kilós létemre nem gy fiút vertem már meg...megtudhatnám, a neved, lakhelyed, korod?
2011. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!