Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi a pasim magáról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi a pasim magáról, hogy csúnya, ha nem az? És nem vagyok elfogult, na jó talán egy kicsit, de azért van szemem, látom, hogy nem csúnya.

Figyelt kérdés
Teljesen komolyan gondolja ezt, ismerem már annyira, nem csak sajnáltatni akarja magát. Pedig még csak nm is átlagos, hanem a feletti.
2011. nov. 21. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én pasim új rögeszméje, hogy kövér és kicsi a farka. Egyiket se mondom neki, nem tudom honnan szülte össze, szóval ez biztos ilyen pasis gyökérség, mint mikor a nők nyivákolnak a súlyuk miatt. :D
2011. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a szerelem vak :) csúnya, de komolyan, számít, ha Neked szép?!

ismerek olyan párt, ahol a fiú ótvar-bűnronda, de a lány mégis szépnek látja, és szerintem komolyan így is gondolja. (viszont nagyon jó személyiség a fiú)

2011. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak nézzen szét, aki tényleg csúnya, annak nincs bnője. Neki van, tehát nem lehet annyira csúnya.
2011. nov. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!