Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim mért ilyen?

Figyelt kérdés
én nem vagyok az a féltékeny tipus. én tök sok dolgot el"tűrök". engem nem zavar ha lányokat puszilgat, ha ölelget,mondja nekik hogy szeretlek (persze csak barátilag) . és ezzel kapcsolatba már volt egy vitánk hogy én leszarom őt és ezért nem érdekel hogy kivel van és mit csinál. ez persze nincs így csak nem vagyok féltékeny mert tudom vagyis remélem hogy engem szeret. és tegnap olyan este 8 felé megyünk haza jön egy barátnőm erre megfogja a barátnőm seggét meg így szinte a száján puszilta meg. de így öszintén engem ez ár zavart. szerintetek azért csinálta ezt hogy féltékeny legyek?
2011. nov. 23. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem azért. Szimplán csak meg akarja dugni, ne légy féltékeny.
2011. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hello. Azt hiszi leszarod ezért megpróbál féltékennyé tenni, mert ezek szerint ő nem tudja és nem is veszi észre, hogy te megbízol benne! Hisz nem vagy féltékeny...

De a kedves barátod kicsit túlreagálja a dolgot ha már olyat csinál, hogy egy barátnődnek megfogja a popsiját... ez azért már túlzás.

Beszélj vele....

2011. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ő nem az a fajta :D még szűz és tök aranyos :D
2011. nov. 23. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Kéjenc a pasid.
2011. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát már beszéltem vele de ő azt mondja hogy jajj leszarom.
2011. nov. 23. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi idős vagy de nem normális,hogy más lányokat ölelget,fogdos puszilgat,hanem is érdekel téged ez akkor nem szereted,mert az más hogy felköszönti ad két puszit vagy beszélget,de ez már túlzás,a másik ah nem is érdekel hol van? minek jársz vele? nem vagy szerelmes ez biztos,de úgy gondolom a barátod sem akkor meg minek ez a kapcsolat?
2011. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem mikor összefutnak az utcán és puszipuszi az tök normális. ezt énis csinálom fiúkkal. az ölelgetés meg.. engem is ölelgetnek mikor mondok valami "cukit" vagy fázok vagy iylesmi. amúgy szeretem és érdekel hogy hol van de én megbízok benne annyira hogy nem gondolom azt hogy megcsal.
2011. nov. 23. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!