Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léptél ki egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léptél ki egy rossz kapcsolatból?

Figyelt kérdés
nem kapok elég szeretetet, nem az igazi de jelenleg úgy érzem nem tudok kilépni mert szükségem van valakire. jelenleg nem járok dolgozni és nincs olyan baráti köröm sem aki segítene a szakításban aki /ami lekötne. úgy érzem ördögi körbe vagyok és nem látom a megoldást. hasonló helyzetben volt valaki, mit tegyek?
2011. nov. 24. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A környezetváltozás segithet, szerintem keress munkát!


Még az is lehet, hogy ennek hatására rendbejön a kapcsolatod, mert mondjuk más szemszögből látsz majd dolgokat.

2011. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Antimod ***** válasza:
Félsz az egyedülléttől. Lehet, hogy ha most szakítasz, két hónap múlva megismered a nagy Ő-t, ha pedig a jelenlegi partnereddel maradsz még másfél évig, annyit elcsesztél az életedből. A te döntésed.
2011. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Van egy fontos ember az életemben (közeli barátok vagyunk, csak ritktán találkozunk, de bármikor számíthatunk egymásra). Amikor benne voltam egy ilyen kapcsolatba felhívott és megkérdezte boldog vagyok-e? Kérte, hogy magamnak válaszoljak...Aztán megkérdezte, hogy szerintem azzal az emberrel vagyok-e akivel kéne lennem?

Ennek hatására még aznap délután erőt vettem magamon...

2011. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!