Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek helyes Kocsis Tibi?

Figyelt kérdés

(X-faktorból)

"hirtelennőiidentitássalmegáldottfiúk" ne válaszoljanak :))


2011. nov. 24. 18:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Viszont a Hargitai Mariskának üzenem, ha ő nyomi, akkor téged meg a sors hozzon össze a világ legcsúnyább pasijával, aki halálra erőszakol majd téged.
2011. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudjanak a rajongók de szerintem úgy néz ki mint egy óriscsecsemő.
2011. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tipikusan lányos anyukák álma, szimpatikus, kedves, jó kiállású pasas, igazi férjtípus, de ő az, akibe a büdös életbe nem tudnék beleszeretni.


26 N

2011. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
szerintem aranyos!alapból azt mondanám,hogy egy pasi,akinek ilyen elálló fülei vannak,na meg már erősen a tök kopaszhoz közelít biztos,hogy nem jön be,de Tibó mégis.itt látszik mennyire fontos a személyiség is. :) 17/l
2012. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Consigliere válasza:
A fiúkat kérdezzétek… nálunk inkább releváns a kérdés!
2012. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
51 -nő Szerintem helyes. Szabályos száj, szép fogak -gyönyörű meleg kifejezés teli őszinte szemek. Magas arányos testalkat - ami a külsőségeket illeti. Egyénisége emberi értékei nagyon szimpatikussá teszik. Az, hogy még ilyen tisztán érzés telin énekel még helyesebbé teszi.
2012. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!