Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jól kinéző pasiknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jól kinéző pasiknak miért nehezebb?

Figyelt kérdés

csajozni, boldogulni az életben, férfinak lenni...stbstb


Én 22 vagyok és az a helyes féle, aki nem annyira férfias, viszont érdekes személyiség, mindenki mást gondolom rólam, erről nem én tehetek. Miért nincs esélyem normális lányt találni? Engem mindig megtalálnak, de csak a csókig meg ilyen egyebekig jutok el, de hogy járjak is valakivel, az elképzelni sem tudom. Mi lehet az oka? Nem nagyképűségből mondom, de 2 kezemen nem tudom megszámolni hány csaj szólított le, de mindenkivel csak a barátságig jutok. :S

Általában mindenki vicces, jófej gyereknek tart, és bókolgatok is sokaknak hogy így bejön meg úgy bejön, meg stbstb. Veszik a lapot ez 100%, de szerintem azt hiszik nem gondolom komolyan. Vagy arra gondolok azért nem vesznek komolyan, mert mivel nem nézek ki rosszul, így bárkivel ezt csinálom meg mindenkivel csak játszok. De rákérdezni hogy járjunk, valamiért senkinél nem merek(vagy akarok?)? Nem nőttem volna még fel egy kapcsolathoz vagy mi lehet?



2011. nov. 24. 22:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok allandoan ilyen kis vicces idiota, komoly is tudok lenni. De akkor meg hianyoljak a vicceim. Mivan veled *nevem*?

Akinel elkezdek komolyabban udvarolni, egy darabig minden oke, majd jon a legyunk csak baratok szoveg. Valoban az lehet a gond, hogy nem vagyok eleg tokos, csak az nem is az en stilusom szerintem. :( Nem szeretek kapkodni a dolgokkal. Hogy idezzek: felenk vagyok, de hoditani akarok :D (nem pedig bele a kozepebe) Lesz olyan lany aki igy fog szeretni egyatalan?


ferfiassagnal arra gondolok, hogy nem nol a szor pl a mellkasomon, meg a hasamon, ellenben a labamon/karomon meg nagyon. Ugyan 190folott vagyok, de megsem eleg ez. csontos az arcom, magas a homlokon es barna/barna.

2011. nov. 24. 23:31
 12/18 anonim ***** válasza:

Én annyira tudlak sajnálni téged, de komolyan.



21/F rútkiskacsa

2011. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs veled, egyszerűen nem találtál még olyan lányt, akinek bejössz annyira, hogy járjon veled
2011. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#12: Miért is? Te máshogy cselekednél mint én? Mitcsináljak akkor?


#13: És kb mikor fogok? Már kezdek lassan beleunni :S Ezek szerint hiába a kinézet, az is alig számít vagy nem tudom.

2011. nov. 24. 23:44
 15/18 anonim ***** válasza:

magas vagy?


izmos?


ezek számítanak külsőnél


belsőnl

legyél kemény, határozott, férfias, bunkó is kicsit, de ne a nővel, hanem más férfiakkal, merd leverni, ha ránéz véletlenül a nődre

2011. nov. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Talán, mert találtak nálad jobb képű pasit miközben veled voltak. Aki külsőre megy az külső után megy.
2011. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Nem szeretek kapkodni a dolgokkal. Hogy idezzek: felenk vagyok, de hoditani akarok :D (nem pedig bele a kozepebe)"


Aha. Tudom mit jelent ez (mégpedig tapasztalatból úgyhogy hiába mentegetőznél hogy nincs igazam): igazából félsz belevágni a dolgok közepébe amit úgy magyaráztál meg magadnak hogy a "kapkodás" (ami ezek szerint valójában a normál tempót jelentené) nem a te stílusod.

És hogy ez miért rossz?

1. Mert igenis tisztázni kel az elején hogy ki mit vár a másiktól illetve remél a másikkal kapcsolatban (na látod itt kell tökösnek lenni, kimondani mit akarsz és nem "lopakodó" - valójában besz@ri - módban megismerni a "célpontot")

2. Mert ahogy korábban írta valaki: aki a jellemében nem férfias azt a nők nem is fogják emberszámba venni, egy férfihoz pedig hozzátartozik hogy képes (és akarja is) kinyilvánítani a szándékát már a dolgok elején is, nem rejti véka alá mit akar (és ez nem jelent egyet az erőszakossággal, levakarhatatlansággal stb., egyszerűen közli a lánnyal hogy pl. komoly kapcsolatot szeretne és ha ő is benne van akkor oké, ha meg nem akkor majd lesz más - vagy talán attól félsz hogy neked nem biztos hogy jutna más? gondolkodj el ezen).

2011. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én például nem is szeretem a szőrős mellkasú pasikat.:P
2011. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!