Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta, hogy bármelyik pasit megkaphatnám, meg hogy rendes vagyok. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Hisz nem vagyok egy szépség, így kétlem, hogy valóban bármelyik pasit megkaphatnám. Meg nem is akarom, csak azt a bizonyos egyet aki tetszik egy ideje már.
2011. nov. 25. 18:52
 1/6 Koldus ***** válasza:
A külső nem minden. Lehet a belső tulajdonságaid sokkal értékesebbek, mint az arcod :)
2011. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon jól nézel ki. Ha küldesz képet priviben, függetlenként alátámasztom vagy megcáfolom az állítását!
2011. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy én is azt mondom a haveromnak, minden csajt megkaphat...
2011. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Na én is ere gondoltam.
2011. nov. 25. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi ezt mégis honnan tudjuk? Nem sértés, sajnos nem tudjuk hogy mégis hogyan nézhetsz ki..

Vannak barátnők akik hazudnak csak hogy ne bántsanak meg téged.

Igaza van annak a hozzászólónak.. Nem csak a külső a lényeg :) A belső sokkal nagyobb kincset rejt. Főleg a mai világban^^

2011. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

küldj egy képet priviben és megmondom

de igaza van

2011. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!