Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van a női orgazmusnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a női orgazmusnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
mi ertelme van a ferfi orgazmusnak?
2011. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Mi értelme van a te orgazmusodnak?
2011. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
a férfinak az h gyereked lehet, de a nőnek .. ?? az hogy azt is élvezed.
2011. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
loool
2011. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom. Az utódnemzés szempontjából semmi, mert nekik nem feltétlen kell élvezni ahhoz hogy utódok legyenek. A férfinak viszont elengedhetetlen (elélvezéskor adja át a spermát), mert ha nem lenne jó, élvezetes akkor nem csinálná egy férfi se és kihalna az emberi faj.
2011. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és erre mind magadtól jöttél rá? :|
2011. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ennyire okos. Tudod segg hülye vagyok, csak azért tudom mert olvastam valahol.
2011. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez akadályozza meg a globális felmelegedést és még fizetés emelést is okozhat
2011. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudatlankáim:

1. Az orgazmust a nők érik el mindenkivel, remek szűrőrendszere ez annak, hogy melyik hímegyeddel illenek össze - genetikailag is.

2. A hüvely és a méhnyak mozgása gyakorlatilag "felszippantja" a spermiumokat, mint egy szivattyú, és hamarabb jut a petesejthez, ahelyett, hogy lecsordogálna a lába szárán...

3. A nők is keresik a lehetőséget, hogy újra átéljék a szexet, tehát pont úgy segíti elő a szaporodást, mint az, hogy a pasiknak élvezetes, és mondjuk nem fáj.

4. Az emberi utódgondozás két személyes feladat, és különösen fontos, hogy az apa és az anya a gyerek első éveiben együtt maradjon. A szex és a szerelem az az összekötő anyag, ami együtt tartja az utódpárt.

Ha a férfiak csak erőszakolnák a nőket, akiknek ez csak fájdalmas és megalázó, akkor nem akarnának szexelni, inkább sikítva rohannak minden férfi elől, nem akarnak vele együtt lenni, és ahelyett, hogy féltő gonddal óvnák a csecsemőt, simán falhoz csapnák. Különösen akkor, ha fiú...

Így meg olvadozik anyu és apu, hogy kire hasonlít jobban a trónörökös, és közösen gondoskodnak róla: anyu szoptat és dajkál, apu gondoskodik a létfenntartásról.



Basszus, hát mit tanítanak ma ember szaporodása címen, és mit takar a felvilágosítás?!?!

2011. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na...NEM érik el mindenkivel.
2011. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!