Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik most őszintén be rágnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik most őszintén be rágnátok azon, ha a szerelmetek azt mondaná poénból "Bizti elment csajozni"?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 20:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
24/24 tebenned van a hiba. Mond meg hol laksz és beleverem a fejed az aszfaltba. Nem te leszel az első garantálom profi vagyok benne. Gyáva vagy! Féreg! Ne írj ide. Én sem értettem amit írt de akkor sem sértegetem. Téged ellenben szívesen felmázolnálak.
2011. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

ma 20:42


Na gyere te ki bu.zi találkozhatunk valahol de garantálom hogy a mocskos pofádban a fogaid nem maradnak meg!!!

Te kis troll szar.rágó!!!

2011. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést a pontatlan fogalmazásom miatt,de siettem és amúgy is idegességemben nem nagyon megy a fogalmazás.
2011. nov. 25. 20:45
 24/27 anonim ***** válasza:
Mi van? Ciki? Ha nekem is annyi eszem lenni mint ahányan nem értették a kérdést akkor nekem is égne a fejem:D Ha 3 ember nem értette akkor 3 ember zokni isXD
2011. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

26/28

Fél óra múlva a halász bástyánál vagyok.

2011. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ma 20:48


ok de a haverjaidat hagyd otthon gyökér!egyedül gyere plussz egy segítőt is hozzál magaddal aki haza cipel a hátán..

2011. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Skacok ezt a szájkaratét fejezétek be:) úgy sem lesz belőle semmi se.
2011. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!