Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ez hogy van, szűz még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez hogy van, szűz még, vagy sem?

Figyelt kérdés
Nos.. megismerkedtem egy fiúval (ő is, én is 20). Ő azt mondta már sok lánnyal volt. Én még csak 1 fiúval voltam. A múltkor már úgy éreztük itt az idő, h lefeküdjünk... és hát... én nem tudom mi történt... azt mondta tegyem be én... de hát az előző barátom mindig betette nekem, szóval így nekem nincs tapasztalatom. És ő nem tudta betenni... szerintem még nem volt elég kemény... úgy hogy nem lett semmi. Aztán még ezt 2x eljátszottuk/eljátszotta.. és azt mondta, nem érti mi van. Hát én se!!! Lehet, hogy még szűz? Vagy mi volt ez az egész?
2011. nov. 25. 22:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
jó... akkor picit megnyugodtam :) remélem nem minden pasi ilyen :D:D de akkor dobom... :D
2011. nov. 25. 22:46
 12/16 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy szűz, és azért nem sikerült a dolog, mert nagyon izgult. Ez egyrészt marha gáz, de ami még gázabb, az az, ha hazudott...
2011. nov. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ennyiért már dobod is? F@széhes qrva!
2011. nov. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen úgy kiakadni? Én is szoktam a páromnak segíteni (habár sötétben nem sok mindent lehet látni). És Ő tapasztalt.
2011. nov. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne b@sztassátok már, én teljesen megértem a ha dobja, nem az a baj, hogy ekkora barom, meg hogy bénázik, hanem, hogy hazudott.
2011. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, aki melettem állt... nem vagyok egyáltalán f@sz éhes qrva!!! Csak én elmondtam neki az őszintét (hogy még csak 1fiúval voltam) ehhez képest ő hazudott, h más sok lánnyal volt... stb... :// ha igy indul a kapcsolat, mi lenne később??? ... inkább nem akarom tudni
2011. dec. 7. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!