Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha küldenék egy képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha küldenék egy képet tudnátok nekem véleményt írni rólam?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sose fogok senkinek kelleni, ennyire ronda lennék? :S

21/f


2011. nov. 26. 12:58
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:

őszintén leírom hogy:

-többnek nézel ki mint 21,ami nem baj

- nagyon szép szemeid vannak,ami szintén nem baj

- nekem a szakáll is bejön,egy férfi legyen szőrös:)

- dobj le egy 5-6 kilót és 10/9es leszel!


nem tudom hogy milyen vagy belsőleg,de ha mondjuk ehhez a külsőhöz egy nagyon vicces személyiség passzol akkor te tökéletes vagy!

amúgy 10/7es ha már skálánál tartunk!:)


21/L

2011. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, de ez az arcszőrzet egyszerűen túl sok. Az 50 éveseknek van ilyen, bennem speciel olyan kamionsofőr benyomást kelt, ami nem túl pozitív.
2011. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:

Jaja, jól írja az utolsó. Az ilyen amilyen ezen a két srácon van:

[link]

Ez pl. egyik sem sok. De ami rajtad van, az már sok. Persze lehet csak nekem, de ízlések és pofonok :)


A modiknak pedig itt tudsz írni: info@gyakorikerdesek.hu

2011. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmit akarok most, a szakáll egy mániám ha nem fogadja el az olyan mint ha én belekötnék a sminkelésbe :P Jó nem védekezek ez most ilyen "ősemberes" de kell az alapanyag :D
2011. nov. 26. 13:50
 15/54 anonim ***** válasza:
Aaaa neee, ne nézz rám azokkal a szemekkel aaa! Ne bámulj már. Jó 10/6.5 csak ne nézz!
2011. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
Hát amit linkeltél ez nekem nem igazán jön be, de azért közel sem lenne kizáró ok :P
2011. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:

szerintem a szakállad hagyd így. a hajad pedig növeszd meg hosszúra :) sztem nem vagy ronda egyáltalán! és ha hosszú hajad lenne, hú de jó lenne :)


21/L (goth csaj vagyok, azért szeretem a hosszú hajakat :D csak azzal férfi egy férfi :)

2011. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
volt hátközépig érő de már sok volt vele a macera, azóta már volt hosszú rövid minden, most pedig sajnos pont levágattam :S :P
2011. nov. 26. 14:06
 19/54 anonim ***** válasza:
14:05-ös vagyok. kár volt, nekem is sok vele a macera, de megéri:) enyém csípőmig ér és jóval dúsabb az átlagnál :) viszont ha vkinek hosszú a haja és zsíros, na az undorító. szerintem növeszd vissza :))
2011. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
ja és lépj el egy jó kis koncertre, ott vannak lányok :D
2011. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!